ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 10:47

Forum jest dla ludzi, dla rolników też a JUDASZY MAMY DOŚĆ! SPADJ.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 10:57

Co dalej ich będziesz wyzywał?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 13:59

Mi się wydaje, że taka jest polityka teraz w Łaszczowie, że co dobrego i mądrego by nie zrobiła burmistrz, to przegrana ekipa będzie ripostować tym co nie jest zrobione, bądź jeszcze nie jest.. Za wszelką cenę chce się ukazać jaka to ona niemądra, nieporadna i nieskuteczna, a prawda jest taka że obecna burmistrz w swoich działaniach jest o niebo skuteczna i obrotna niż poprzednia ekipa :lol:
A to doskwiera jak pestka z truskawki między zębami :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 14:03

Zobaczymy jeśli spełni chociaż jedną z obietnic wyborczych z programu to na pewno ludzie inaczej spojrzą. Jak na razie to jest tylko wielkie oburzenie i krzyk jak się wspomni o punktach z programu wyborczego.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 14:34

Robi to co trzeba i dlatego tak marudzisz. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 14:37

A propo pestek i truskawek, wiśnie jeszcze mam a jak uren ruszy z nowym właścicielem to do truskawek też powrócę. Może ceny skoczą w naszej okolicy?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 14:49

Robi to co trzeba i dlatego tak marudzisz. 8)
A co to znaczy robi co potrzeba, coś robi? Nikt by nie marudził jakby wiedział co konkretnie się robi. A , że coś się robi to wychodzi na to, że nie robi się nic
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 15:29

Niby cieplej ale ryby jeszcze nie biorą. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 15:45

Robi to co trzeba i dlatego tak marudzisz. 8)
A co to znaczy robi co potrzeba, coś robi? Nikt by nie marudził jakby wiedział co konkretnie się robi. A , że coś się robi to wychodzi na to, że nie robi się nic
Jak byś grzędę opisał, normalnie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 18:33

Specjalnie chce rozwalić to forum
Jak był interes w jazgotaniu to pierwszy pisał cała dobę a teraz pochwal nikt nie pisze to nie chce żeby ludzie pisali o swoim niezadowoleniu Nie uda ci się to.
Na górę

Postautor: Gok » 27 mar 2019, o 18:41

Nie jestem z obozu wladzy,ale to i tak nie zmienia znaczenia co nie? Bo jaki mam w tym interes?tak?



Chcialbym zeby to forum sluzylo ludziom,wszystkim w wymianie doswiadczen wiedzy i pogladow a nie judzeniu jednen na drugiego.
Ale po glowie ci chodzi pytanie JaKI ON MA W TYM INTERES? CO NIE?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 19:02

Kto ma hrapkę na uren? Coś wiadomo?
Na górę

Postautor: Gok » 27 mar 2019, o 19:44

Panu od wisni chcacemu isc w truskawki polecam na YT najlepiej znalezienie filmiku z konferencji firmy MONDI polska i ich prognoz i cen truskawki na swiatowych rynkach. To co przedstawia oficjalnie to tylko jakas czesc prawdy,to co jemu pozwolili mowic publicznie, w realu mowi dosadnie jak jest.pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Rayaner » 27 mar 2019, o 19:46

Niby to forum jest do wypowiedzi na temat co się dzieje teraz i odwracanie uwagi na fakt iż jest to nie istotne ma na celu tylko aby nie było krytyki za poczynania Pani Burmistrz bo jak narazie nic konkretnego nie robi dla mnie jako mieszkańca i straszenie odpowiedzialnością za wypowiedzi na forum świadczą o tym że nie ma pomysłu jak wybrnąć z obiecanek przedwyborczych a obrońcy władzy wykonawczej zawsze się znajdą ach czegóż ona dokonała trochę dystansu do rzeczywistości miłego wieczoru
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 19:58

Konsultowałeś się z tym psychologiem? Patrząc na Twoje zacietrzewienie myślę że była kolejka, ale czekaj cierpliwie, może z tego wyjdziesz. Jestem z tobą i trzymam kciuki.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”