ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 20:46


Poczekaj jeszcze kilka lat i po polskich kopalniach zostanie wspomnienie
Dalej będziesz siebie i ludzi truł w poczuciu ratowania rodzimej gospodarki tyle, że z za wschodniej granicy
A cywilizowani ludzie nie będa popiołów nosić, sadzą się brudzić, kopcić, że wyjść na ulicę nie można. Ale znając życie to ból dupy, bo za przyłącze trzeba zapłacić, kocioł wymienić , a i co najważniejsze śmieci się nie spali . I taka to nielubiana ta ekologia. Zapytaj ludzi , którzy solary zamontowali jaki komfort i oszczędność
Smieci i popiol odbieraja, za co raz wieksza oplate, bo beda zbawiac laszczow gazem. Sprawdz zima czystosc powietrza w zagazowanym Tomaszowie-szejku.OLA,OLA,OLA!!!!!!!
To co ci poradzę jak dopóki ustawa antysmogowa nie zacznie działać to zawsze jakiś dureń się znajdzie i będzie kopcił. Jak chcesz to podaj numer konta to zrzutkę ci zrobimy na tą 2 zł podwyżkę śmieci, bo to temat aż tak bolesny, że stanowi punkt programu. W historii całej Polski nie zdażyło się, żeby pod 2 zł program układać. Dawaj numer konta, w Łaszczowie dobrzy ludzie do jutra załatwimy twój problem
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 20:50

Przez wasze wczorajsze gadanie blondynka usunęła post z pietruszką!! A chciałem nazbierać!! Sobie
to co, żeś robił cały dzień
trzeba było zbierać
W Ratyczowie jest pietruszka na polach, zapytaj może ci pozwolą zbierać
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 20:52



to co, żeś robił cały dzień
trzeba było zbierać
W Ratyczowie jest pietruszka na polach, zapytaj może ci pozwolą zbierać
Z Ratyczowa to ja nie chcę, żeby nawet sami mi nazbierali i przywieźli :|
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:03

Poziom kampanii wyborczej w naszej gminie sięgną dna, wóda pod sklepami i w świetlicach leje się strumieniami, kandydaci na burmistrza chodzą od domu do domu obiecują gruszki na wierzbie i żebrzą o głosy. Jedynym honorowym człowiekiem z tej czwórki jest p.Tymbel,nie krytykuje kontrkandydatów, nie stawia wódy, nie nachodzi ludzi w domach, nie żebrze o głosy. Długo nie mogłem się zdecydować na kogo głosować, teraz wiem,że na ludzi bez honoru głosu nie oddam więc pozostaje p.Tymbel.
Popieram.Pan Tymbel jest jedynym konkretnym kandydatem na burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:03

Darowanemu koniu się w zęby nie zagląda 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:07

Jakoś ci domokrążcy nie odważyli się po łaszczowie chodzić. Ciekawe czemu? Jakoś tutaj chyba ludzie bardziej myślący i się bali. Połazili po wioskach, babiny po błogosławiły , pożebrali i poszli :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:09

Daj
Smieci i popiol odbieraja, za co raz wieksza oplate, bo beda zbawiac laszczow gazem. Sprawdz zima czystosc powietrza w zagazowanym Tomaszowie-szejku.OLA,OLA,OLA!!!!!!!
To co ci poradzę jak dopóki ustawa antysmogowa nie zacznie działać to zawsze jakiś dureń się znajdzie i będzie kopcił. Jak chcesz to podaj numer konta to zrzutkę ci zrobimy na tą 2 zł podwyżkę śmieci, bo to temat aż tak bolesny, że stanowi punkt programu. W historii całej Polski nie zdażyło się, żeby pod 2 zł program układać. Dawaj numer konta, w Łaszczowie dobrzy ludzie do jutra załatwimy twój problem
Daj na tacę, zbawco...Ola, Ola, Ola!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:11

Poziom kampanii wyborczej w naszej gminie sięgną dna, wóda pod sklepami i w świetlicach leje się strumieniami, kandydaci na burmistrza chodzą od domu do domu obiecują gruszki na wierzbie i żebrzą o głosy. Jedynym honorowym człowiekiem z tej czwórki jest p.Tymbel,nie krytykuje kontrkandydatów, nie stawia wódy, nie nachodzi ludzi w domach, nie żebrze o głosy. Długo nie mogłem się zdecydować na kogo głosować, teraz wiem,że na ludzi bez honoru głosu nie oddam więc pozostaje p.Tymbel.
Domokrążcy obiecują, panujący polewa i tu muszę przyznać rację,że jedynie Tymbel zachowuje się honorowo i dlatego ma również mój głos.
Na górę

Postautor: xxxrr » 18 paź 2018, o 21:15

Popieram Pana Wocha, popieram Pana Tymbla a obecnemu burmistrzowi mówimy koniec panowania, czas na zmiany i rozliczenia. Wyborcy dokonaja dobrego wyboru, jestem dobrej myśli, Łaszczów będzie znowu znany tak jak był za panowania Stanisława Jędrusiny.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:20



to co, żeś robił cały dzień
trzeba było zbierać
W Ratyczowie jest pietruszka na polach, zapytaj może ci pozwolą zbierać
Nie wpuszczaj ludzi w maliny marchewka jest pietruszki nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:24

I kij mają ...Ola,Ola,Ola!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:25

Kogo obchodzi twoje i twoje popieranie. Na forum się nie głosuje. Ja zrobię co zechcę i twoje wypociny nic tu nie zmienią.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:26

To jest sposób na sukces w wyborach? Kij i marchewka?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:30

Poziom kampanii wyborczej w naszej gminie sięgną dna, wóda pod sklepami i w świetlicach leje się strumieniami, kandydaci na burmistrza chodzą od domu do domu obiecują gruszki na wierzbie i żebrzą o głosy. Jedynym honorowym człowiekiem z tej czwórki jest p.Tymbel,nie krytykuje kontrkandydatów, nie stawia wódy, nie nachodzi ludzi w domach, nie żebrze o głosy. Długo nie mogłem się zdecydować na kogo głosować, teraz wiem,że na ludzi bez honoru głosu nie oddam więc pozostaje p.Tymbel.
Domokrążcy obiecują, panujący polewa i tu muszę przyznać rację,że jedynie Tymbel zachowuje się honorowo i dlatego ma również mój głos.
Trudno gościa wyczuć, bo nic nie wiemy na temat jego kampanii. Ale przyznaję klasa jest, jednak gość coś w życiu osiągnął to i potrafi się zachować, ale jednak chciałoby się wiedzieć co zamierza w tej gminie zrobić. Wiadomo, że cynicznym jest program o oszczędnościach 2 zł, ale chociaż jakiś zarys by się przydał. Ja na razie nic nie wiem i zostaję przy obecnym burmistrzu, bo chociaż ma obeznanie i wierzę, że przy kompetentnych radnych się opanuje. Przede wszystkim chodzi mi o jakieś inwestycje, bo żeby żyło się lepiej wygodniej to trzeba inwestować nawet przy pomocy kredytów, ale tylko tutaj widzę rozwój.Zrobili solary mam nadzieję na więcej, gaz, fotowoltaika wszystko co można jeszcze z tej unii pociągnąć, bo z czasem takiej możliwości nie będzie.I być może , że przy heroicznym zaciskaniu pasa dług zmniejszymy, ale będzie za późno na jakieś inwestycje..... i dalej kropka, bo tak na prawdę nie ma konkretnego kandydata, żebyśmy nie musieli wybierać mniejszego zła.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:31

Kogo obchodzi twoje i twoje popieranie. Na forum się nie głosuje. Ja zrobię co zechcę i twoje wypociny nic tu nie zmienią.
Mnie obchodzi a jak Ci coś nie pauje to nie czytaj.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”