ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:31



Szanowni Państwo, odnośnie Fb chciałam zapoznać się z tym słynnym programem, weszłam na ten profil i po przeczytaniu tych komentarzy dodałam także swój, jednak był krytyczny. Po kilku minutach dostałam odpowiedź o braku kultury, gdy dodałam kolejny a także prośbę aby Pani nie zaśmiecała mojej skrzynki na listy swoimi ulotkami, moje komentarze zostały usunięte a mój profil zablokowany abym nie dodała kolejnego. Proszę nie wierzyć w te same pozytywne wpisy, krytykę po prostu usuwają. Także proszę wyciągnąć wnioski, jakà jest kandydatką i w jaki sposób traktuje swoich wyborców.
Czekaj, czekaj bo płyniesz..to weszłaś na profil zeby sie zapoznac z ulotką i napisałaś żeby ci ulotek do skrzynki nie wrzucac? To ta krytyka była? Szczerze? Ja tez bym taki bełkotliwy komentarz usunela.
Pustostanie wiem, że wichura szaleje, ale czytaj po kolei i ze zrozumieniem
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:35

Ja podziwiam pania pietrasz ze sie pcha w to bagno ktore zastanie 1dnia rzadow. Gorzej od obecnego burmmistrza rzadzic sie kur....nie da. Nie mozliwa jest splata tak ogromnego zadlu,enia w 4 czy 8lat..BEZ MAJATKU GMINY..NADCHODZI ZIMA CZYM BEDA ODSNIEZANE DROGI GMINNE? Nie jesyem z tej gminy ale z tym panem mialem doczynnienie prywatnie gdy w prywatnej sprawie wykorzystywal swoje stanowisko LAMIAC PRAWO. Szkoda ze nie moge oddac glosu na pania pietrasz ale namawiam wszystkich zeby to zrobili, inaczej ta gmina zginie z tym ukladowcem. KOLEJNA SPRAWA TO ZE MUSI SIE PANI MIEC NA BACZNOSCI JUZ JAKO BURMISTRZ I OTOCZYC SIE LUDZMI TAKIMI JAK PANI,A NIE TAKIMI PIESKAMI JAK PAN CEZARY.
KTORZY BEDA CZEKALI ABY PANIA UGRYSC,JUZ PRUBOJA SIEJAC OPOWIESCI I BAJKI JAKI NASZ CEZAR JEST WSPANIALY A NIE POTRAFI SIE WIEKSZOSCI LUDZIOM W OCXY POPATRZEC. CO NIE PANIE EXBURMISTRZU?
Chyba komentarz ze stolicy...
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:37

Ja podziwiam pania pietrasz ze sie pcha w to bagno ktore zastanie 1dnia rzadow. Gorzej od obecnego burmmistrza rzadzic sie kur....nie da. Nie mozliwa jest splata tak ogromnego zadlu,enia w 4 czy 8lat..BEZ MAJATKU GMINY..NADCHODZI ZIMA CZYM BEDA ODSNIEZANE DROGI GMINNE? Nie jesyem z tej gminy ale z tym panem mialem doczynnienie prywatnie gdy w prywatnej sprawie wykorzystywal swoje stanowisko LAMIAC PRAWO. Szkoda ze nie moge oddac glosu na pania pietrasz ale namawiam wszystkich zeby to zrobili, inaczej ta gmina zginie z tym ukladowcem. KOLEJNA SPRAWA TO ZE MUSI SIE PANI MIEC NA BACZNOSCI JUZ JAKO BURMISTRZ I OTOCZYC SIE LUDZMI TAKIMI JAK PANI,A NIE TAKIMI PIESKAMI JAK PAN CEZARY.
KTORZY BEDA CZEKALI ABY PANIA UGRYSC,JUZ PRUBOJA SIEJAC OPOWIESCI I BAJKI JAKI NASZ CEZAR JEST WSPANIALY A NIE POTRAFI SIE WIEKSZOSCI LUDZIOM W OCXY POPATRZEC. CO NIE PANIE EXBURMISTRZU?
Chyba komentarz ze stolicy...
Poczekajmy na komentarze ze stolic bardziej europejskich
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:38



Czekaj, czekaj bo płyniesz..to weszłaś na profil zeby sie zapoznac z ulotką i napisałaś żeby ci ulotek do skrzynki nie wrzucac? To ta krytyka była? Szczerze? Ja tez bym taki bełkotliwy komentarz usunela.
Ja znam tą kobitkę i widziałem na tym fb jej prowokację. Ona lubi tylko mundurowych i to strasznie. Ale ...
A to ta mała bizneswoman co jej każdy interes pali na panewce. O mundurowych też słyszałem.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:43

A ja wam podam dwa małe proste i pierwsze przykłady kobiet rządzących dawno temu dyrektorką w szkole w zimie była niejaka pani Agata wybudowała szkołę rządziła i trzymała rękę na pulsie kobieta a nasz burmistrz nie zbuodował żadnej szkoły wręcz pozamykal I co kobieta potrafi!!! Właśnie niedawno pan burmistrz z panem pawłowskim chcieli zlikwidować szkołę w Zimnie też obroniła ją kobieta właśnie pani Ola. Kolejna kobieta ktora pokazuje że kobiety rządzą o lepiej nie są podatne na układy jest pani Jadwiga z RSP hopkie . Są proste przykłady z naszych okolic żebyście wiedzieli że się da i że można trzeba tylko dać szansę
Porównanie do tych osób jest co najmniej nie na miejscu, nie ten poziom. Najgorzej jeśli ktoś nie jest świadomy swoich ograniczeń. Współczuję pani ewentualnej wygranej, zderzenie z rzeczywistością nastąpi szybko i boleśnie. To nie budka z hot-dogami że każdy sobie poradzi, pani sobie poprobuje czy da radę, może się nauczy moze nie ale co tam dajmy szansę. Szkoda tylko że na tych próbach ucierpi cała gmina. Nie róbmy żartów z poważnych spraw. Jak Pani ma zamiar pozyskiwać inwestorów? Konkretnie jakimi sposobami, proszę nie szafować frazesami. Jaka jest procedura obniżenia wynagrodzenia burmistrza? Na podstawie jakich ustaw czy rozporządzeń to Pani przeprowadzi i czy wie Pani że są pewne ograniczenia? Jak pozyskiwać środki unijne? Jak współpracować z innymi podmiotami? Takich pytań na które odpowiedzi nie znajdzie pani w google jest dużo dużo więcej. Jeszcze słówko o układach bo to aż zabawne jak o tym mówicie, Pani jeszcze nie zaczęła a już ma układ z byłą kandydatką, ciekawe...
Na górę

Postautor: ooooooo » 23 paź 2018, o 21:44

Stara klika zaczyna się bronic atakiem
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:45

Czyli potwierdza się teoria, że jakiekolwiek słowa krytyki do was nie docierają. I kto brudy wyciąga? Plotkarze wiejscy, kurduple tu piszecie siła jest kobietą,, domagacie się szacunku, a z kobiety, która chciała wyrazić swoje zdanie co robicie. Gdzie patałachy jeszcze wejdziecie? Tfu. Wszystko wytrzymam, ale nie chłopka mającego jeszcze mniejszy interes ico się zajmuje plotami i jeszcze je roznosi. Dopiero oborę z tej gminy byście zrobili
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:47

Nic wam to nie da takie szczekanie. Bo KARAWANA JEDZIE DALEJ.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:50

Nic wam to nie da takie szczekanie. Bo KARAWANA JEDZIE DALEJ.
patałach, prostak i pozorant jesteś i nigdzie dalej nie pojedziesz
Na górę

Postautor: tyd » 23 paź 2018, o 21:55

Mam pytanie do obecnych władz. Ile w ostatnim roku spłacono zadłużenia? Bo z tego co mi wiadomo oficjalnie to rocznie płacimy pół miliona samych odsetek a kredyty się dobiera. To nie worek bez dna. Za tak wielkie odsetki wyżucane w błoto w każdej miejscowości można by zrobić przykładowo po kilometrze chodnika rocznie.
Czy na prawdę TYCH chodników jeszcze potrzeba, a kto ma ich sprzatać , usuwać chwasty, - dwa pojazdy na drodze z chodnikiem i opony zdarte
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:55

Czyli potwierdza się teoria, że jakiekolwiek słowa krytyki do was nie docierają. I kto brudy wyciąga? Plotkarze wiejscy, kurduple tu piszecie siła jest kobietą,, domagacie się szacunku, a z kobiety, która chciała wyrazić swoje zdanie co robicie. Gdzie patałachy jeszcze wejdziecie? Tfu. Wszystko wytrzymam, ale nie chłopka mającego jeszcze mniejszy interes ico się zajmuje plotami i jeszcze je roznosi. Dopiero oborę z tej gminy byście zrobili
Złociutka ja piszę z twojej miejscowości. Nie mieszaj w to innych
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:58



Czy na prawdę TYCH chodników jeszcze potrzeba, a kto ma ich sprzatać , usuwać chwasty, - dwa pojazdy na drodze z chodnikiem i opony zdarte
Miał na myśli przykładowy chodnik ale mogło by to być coś innego
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 22:11

Czyli potwierdza się teoria, że jakiekolwiek słowa krytyki do was nie docierają. I kto brudy wyciąga? Plotkarze wiejscy, kurduple tu piszecie siła jest kobietą,, domagacie się szacunku, a z kobiety, która chciała wyrazić swoje zdanie co robicie. Gdzie patałachy jeszcze wejdziecie? Tfu. Wszystko wytrzymam, ale nie chłopka mającego jeszcze mniejszy interes ico się zajmuje plotami i jeszcze je roznosi. Dopiero oborę z tej gminy byście zrobili
Złociutka ja piszę z twojej miejscowości. Nie mieszaj w to innych
Z mojej miejscowości nie ma gnomów. którzy zajmują się plotami. Faceci od rana do nocy pracują na rodziny i żaden nie siedzi jak ta klępa na forum,nie wysyła żony na wojnę, żeby mu się żyło lepiej. Zresztą żaden nie zwraca się do kobiety takim tekstem , bo matki ich kultury nauczyły
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 22:21



Czy na prawdę TYCH chodników jeszcze potrzeba, a kto ma ich sprzatać , usuwać chwasty, - dwa pojazdy na drodze z chodnikiem i opony zdarte
Oni by chcieli w ratyczowie chodnik , ale nie pomyśleli, że to oni będą go sprzątać, w zimie odśnieżać i sypać, bo ktoś może sobie krzywdę zrobić. Oni myśleli, że to gmina robi, a oni będą jak w mieście mieli chodnik i będą pany
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 22:21

Ja bym na miejscu Pani Oli dala sobie spokoj z tym bagnem z dlugow gmina nie wyjdzie niema na to szans,ale to zadnych szans a pozatym Pania zagryza w kazdy sposob, niech sobie rzadza ile chca,trzeba byc aligatorem zeby tam przezyc a Pan G nie jest az taki zly
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”