ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:02

Proponuję iść spać.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:07

Otworzyli fikcyjne konto na fb i sami ze sobą dyskutują, ale cyrk :lol:
Po przeczytaniu monologu na fb wiem czym spłacimy zadłużenie
Obniżenie pensji burmistrza o 1/4 i monitorowanie zużycia paliwa
Co o tym myślicie?
Macie ludzi za debili?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:08

A ja wam podam dwa małe proste i pierwsze przykłady kobiet rządzących dawno temu dyrektorką w szkole w zimie była niejaka pani Agata wybudowała szkołę rządziła i trzymała rękę na pulsie kobieta a nasz burmistrz nie zbuodował żadnej szkoły wręcz pozamykal I co kobieta potrafi!!! Właśnie niedawno pan burmistrz z panem pawłowskim chcieli zlikwidować szkołę w Zimnie też obroniła ją kobieta właśnie pani Ola. Kolejna kobieta ktora pokazuje że kobiety rządzą o lepiej nie są podatne na układy jest pani Jadwiga z RSP hopkie . Są proste przykłady z naszych okolic żebyście wiedzieli że się da i że można trzeba tylko dać szansę
O której zimie mówisz bo nie kojarzę? A może to było w lecie jednak?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:12

poczytaj monolog na fb i wszystko si ę dowiesz
Szanowni Państwo, odnośnie Fb chciałam zapoznać się z tym słynnym programem, weszłam na ten profil i po przeczytaniu tych komentarzy dodałam także swój, jednak był krytyczny. Po kilku minutach dostałam odpowiedź o braku kultury, gdy dodałam kolejny a także prośbę aby Pani nie zaśmiecała mojej skrzynki na listy swoimi ulotkami, moje komentarze zostały usunięte a mój profil zablokowany abym nie dodała kolejnego. Proszę nie wierzyć w te same pozytywne wpisy, krytykę po prostu usuwają. Także proszę wyciągnąć wnioski, jakà jest kandydatką i w jaki sposób traktuje swoich wyborców.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:14

Spać łobuzy. Dobranoc
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:16


Po przeczytaniu monologu na fb wiem czym spłacimy zadłużenie
Obniżenie pensji burmistrza o 1/4 i monitorowanie zużycia paliwa
Co o tym myślicie?
Macie ludzi za debili?
Wejdź na KWW i zadaj pytania, jak zadasz ze swojego konta nie będziesz miał podejrzeń czy to monolog czy rozmowa....
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:20

poczytaj monolog na fb i wszystko si ę dowiesz
Szanowni Państwo, odnośnie Fb chciałam zapoznać się z tym słynnym programem, weszłam na ten profil i po przeczytaniu tych komentarzy dodałam także swój, jednak był krytyczny. Po kilku minutach dostałam odpowiedź o braku kultury, gdy dodałam kolejny a także prośbę aby Pani nie zaśmiecała mojej skrzynki na listy swoimi ulotkami, moje komentarze zostały usunięte a mój profil zablokowany abym nie dodała kolejnego. Proszę nie wierzyć w te same pozytywne wpisy, krytykę po prostu usuwają. Także proszę wyciągnąć wnioski, jakà jest kandydatką i w jaki sposób traktuje swoich wyborców.
Czytając to widzę wyraźnie że chciałaś zrobić celowe zamieszanie bo Ci na tym zależy, ale czy warto?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:22


Macie ludzi za debili?
Wejdź na KWW i zadaj pytania, jak zadasz ze swojego konta nie będziesz miał podejrzeń czy to monolog czy rozmowa....
Nie zadawaj trudnych i nie krytykuj bo Cię usuną i zablokują, wiem to z autopsji. Więc darujcie sobie tę formę. A Pani P. niech głupszych od siebie poszuka
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:23

A ja wam podam dwa małe proste i pierwsze przykłady kobiet rządzących dawno temu dyrektorką w szkole w zimie była niejaka pani Agata wybudowała szkołę rządziła i trzymała rękę na pulsie kobieta a nasz burmistrz nie zbuodował żadnej szkoły wręcz pozamykal I co kobieta potrafi!!! Właśnie niedawno pan burmistrz z panem pawłowskim chcieli zlikwidować szkołę w Zimnie też obroniła ją kobieta właśnie pani Ola. Kolejna kobieta ktora pokazuje że kobiety rządzą o lepiej nie są podatne na układy jest pani Jadwiga z RSP hopkie . Są proste przykłady z naszych okolic żebyście wiedzieli że się da i że można trzeba tylko dać szansę
Na panią trzeba mieć przede wszystkim wygląd.. :lol: :lol: :lol:
Ktoś wspomniał że na spotkaniach słoma z butów będzie wystawać - to nie będzie słoma, tylko TROCINY :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:24

Czy ktoś wie, czy to prawda, że Pani A. Pietrasz jak wygra to weźmie na zastępcę Pana Jędrusinę, a skarbnika Panią Borkowską?
Czy to prawda? TO BYŁABY SUPER WIADOMOŚĆ, RAZEM ZROBILIBY PORZĄDEK W GMINIE!

OLA! OLA! OLA!
Bez komentarza...
Na górę

Postautor: Zelda » 23 paź 2018, o 21:24

poczytaj monolog na fb i wszystko si ę dowiesz
Szanowni Państwo, odnośnie Fb chciałam zapoznać się z tym słynnym programem, weszłam na ten profil i po przeczytaniu tych komentarzy dodałam także swój, jednak był krytyczny. Po kilku minutach dostałam odpowiedź o braku kultury, gdy dodałam kolejny a także prośbę aby Pani nie zaśmiecała mojej skrzynki na listy swoimi ulotkami, moje komentarze zostały usunięte a mój profil zablokowany abym nie dodała kolejnego. Proszę nie wierzyć w te same pozytywne wpisy, krytykę po prostu usuwają. Także proszę wyciągnąć wnioski, jakà jest kandydatką i w jaki sposób traktuje swoich wyborców.
Czekaj, czekaj bo płyniesz..to weszłaś na profil zeby sie zapoznac z ulotką i napisałaś żeby ci ulotek do skrzynki nie wrzucac? To ta krytyka była? Szczerze? Ja tez bym taki bełkotliwy komentarz usunela.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:26

Podeślij swoje zdjęcia to porównamy
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:26


Macie ludzi za debili?
Wejdź na KWW i zadaj pytania, jak zadasz ze swojego konta nie będziesz miał podejrzeń czy to monolog czy rozmowa....
Ale żeby poważna nauczycielka i szanowana osoba brała publicznie udział w takiej dziecinadzie to w życiu bym nie pomyślała.
A może mnie ktoś uświadomić w której szkole pracuje ta nauczycielka?
Na górę

Postautor: Kierowca » 23 paź 2018, o 21:28

Ja podziwiam pania pietrasz ze sie pcha w to bagno ktore zastanie 1dnia rzadow. Gorzej od obecnego burmmistrza rzadzic sie kur....nie da. Nie mozliwa jest splata tak ogromnego zadlu,enia w 4 czy 8lat..BEZ MAJATKU GMINY..NADCHODZI ZIMA CZYM BEDA ODSNIEZANE DROGI GMINNE? Nie jesyem z tej gminy ale z tym panem mialem doczynnienie prywatnie gdy w prywatnej sprawie wykorzystywal swoje stanowisko LAMIAC PRAWO. Szkoda ze nie moge oddac glosu na pania pietrasz ale namawiam wszystkich zeby to zrobili, inaczej ta gmina zginie z tym ukladowcem. KOLEJNA SPRAWA TO ZE MUSI SIE PANI MIEC NA BACZNOSCI JUZ JAKO BURMISTRZ I OTOCZYC SIE LUDZMI TAKIMI JAK PANI,A NIE TAKIMI PIESKAMI JAK PAN CEZARY. KTORZY BEDA CZEKALI ABY PANIA UGRYSC,JUZ PRUBOJA SIEJAC OPOWIESCI I BAJKI JAKI NASZ CEZAR JEST WSPANIALY A NIE POTRAFI SIE WIEKSZOSCI LUDZIOM W OCXY POPATRZEC. CO NIE PANIE EXBURMISTRZU?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:29



Szanowni Państwo, odnośnie Fb chciałam zapoznać się z tym słynnym programem, weszłam na ten profil i po przeczytaniu tych komentarzy dodałam także swój, jednak był krytyczny. Po kilku minutach dostałam odpowiedź o braku kultury, gdy dodałam kolejny a także prośbę aby Pani nie zaśmiecała mojej skrzynki na listy swoimi ulotkami, moje komentarze zostały usunięte a mój profil zablokowany abym nie dodała kolejnego. Proszę nie wierzyć w te same pozytywne wpisy, krytykę po prostu usuwają. Także proszę wyciągnąć wnioski, jakà jest kandydatką i w jaki sposób traktuje swoich wyborców.
Czekaj, czekaj bo płyniesz..to weszłaś na profil zeby sie zapoznac z ulotką i napisałaś żeby ci ulotek do skrzynki nie wrzucac? To ta krytyka była? Szczerze? Ja tez bym taki bełkotliwy komentarz usunela.
Ja znam tą kobitkę i widziałem na tym fb jej prowokację. Ona lubi tylko mundurowych i to strasznie. Ale ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”