ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 12:14

Cytuję: "jeszcze jedna kadencja by mi starczyła i synowi dom bym postawił a potem bym sobie spokojnie żył i miał wszystkich w dup.i." tak mi dopomogą nauczyciele i Bednarscy bo w szkole mnie nie chcą.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 07:56

Cytuję: "jeszcze jedna kadencja by mi starczyła i synowi dom bym postawił a potem bym sobie spokojnie żył i miał wszystkich w dup.i." tak mi dopomogą nauczyciele i Bednarscy bo w szkole mnie nie chcą.
Bydlę i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 19:07

I a ja bym się nawet nie pierdolił pisz sobie wziął nagrody wszyscy sobie biorą No to ja mogę teraz jak będę na miejscu pana burmistrza to bym wziął tyle ile tylko się da ile się kraje tyle się daje Pozdrawiam wszystkich mieszkańców łaszczowa amen.
Na górę

Postautor: Gosc1234 » 23 sie 2018, o 19:48

Czy wy wszyscy myślicie albo macie nadzieje ze ktoś się podejmie żeby podnieść ta gminę, zobaczcie ze nie, burmistrz dalej zostanie burmistrzem bo nikt nie będzie się pchal w to gówno. Wspomnicie moje słowa, pozdro Pany 😁
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 21:19

Dane z pkw: komitet wyborczy wyborcow "odnowa gminy" zarejestrowany sygnatura...67(18 , kto za tym stoi?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 10:26

Dane z pkw: komitet wyborczy wyborcow "odnowa gminy" zarejestrowany sygnatura...67(18 , kto za tym stoi?
"CEZAR ODNOWICIEL" :lol: :lol: :lol: zastał gminę rozwojową zostawia zadłużoną :lol: :lol: . Fachowiec!!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 20:24

Teraz to każdy ma szansę, jak szanowany dyrektor szkoły z ojca dyrektora pomu złodzieja obkradł, to teraz potrzeba białych dłoni, czyli ludzi honoru....
Na górę

Postautor: Wiesia » 25 sie 2018, o 23:09

Czy wy wszyscy myślicie albo macie nadzieje ze ktoś się podejmie żeby podnieść ta gminę, zobaczcie ze nie, burmistrz dalej zostanie burmistrzem bo nikt nie będzie się pchal w to gówno. Wspomnicie moje słowa, pozdro Pany 😁
Piszecie i piszecie, plujecie jadem, a jak gmina stała tak stoi, szkoły stoją, nikt nikogo nie zwalnia, a o tym podnoszeniu gminy to piszecie już 12 lat, temat już troche do wyrzygania
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2018, o 05:53

mysle ze to nieprawda oba samochody staly obok garazy
A nawet jak prawda to co w pracy nie pił .Burmistrz nigdy nie pił w pracy albo był na kacu ? A ilu jest pracowników którzy codziennie pija w pracy ,kazdy otym wie i cisza ? Nic mu nie zrobią bo za duzo wie o przekrętach z paliwem wielu prominentów z tego korzystało i nie tylko z tego ze sprzętu strazackiego dla celów prywatnych też. ile wóz strazacki był jako taxi rozwożac z libacji rządzących ,przed wyborami nic mu nie zrobią i dobrze bo to on zapieprza w strazy a ten drugi tylko go podpier......ala , zaznaczam jezeli to jest prawda z tym zatrzymaniem.
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
No i co w tym temacie wiecie? A taki był cwany i nietykalny.
Na górę

Postautor: naczelny » 26 sie 2018, o 12:22

jakim temacie bo ciezko to ogarnac tyle tu informacji slyszalem od ludzi ze siedzi ale kto niewiem a tak wogole wielka obluda i nienawisc w waszej miescinie zerujecie na plotkach i to was nakreca zajmijcie sie soba
Na górę

Postautor: rayaner » 26 sie 2018, o 19:31

czy wiadomo kto kandyduje na burmistrza to jest warzne dla nas mieszkancow
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 10:41

czy wiadomo kto kandyduje na burmistrza to jest warzne dla nas mieszkancow
OJ KIEPSKA SPRAWA....
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 11:00

No nie ! Tylko odnowiciel???
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 11:06

Chodzą pogłoski, że P. Wiśniewski ze Steniatyna
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 12:45

A jak tam dożynki? Były z pompą? Toż wybory tuż tuż.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”