ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 22:20

Na miłość nie ma rady
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 22:30

raczej na debilizm
bezia już obrzydła
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 22:58

Ile można? ? Co za dużo to niezdrowo
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 23:08

raczej na debilizm
bezia już obrzydła
Kto znaczy Becia?
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 23:15

W czwartek sesja, na jesień wybory, czy ktoś z osób które zamierzają kandydować myślał kiedyś żeby z ciekawości wziąć udział w sesji, zobaczyć z czym to się je i co tam się dzieje, i jaka jest obecna sytuacja gminy, kondycja radnych, sołtysów, w jaki sposób przewodniczący prowadzi posiedzenie Rady Gminy..., czy osoby które chcą kandydować powinny odwiedzić kilka sesji , posiedzeń..., czy taki fakt miałby znaczenie przy wyborze nowych władz, myślę że tak! Jakie zainteresowanie sesjami rady gminy taka postawa kandydatów na burmistrza i radnych.... Chciałbym, bo to jest do sprawdzenia dowiedzieć się czy przed 12 laty burmistrz brał udział w sesjach, jako radny chyba nie, prędzej jako dyrektor szkoły, to wtedy narodził się pomysł przejęcia władzy???? Ja osobiście znam całą historię i szereg zdarzeń, i zbiegów okoliczności, wiem kto pisał na kogo, kto komu chciał szkodzić, komu przeszkodzić lub kogo zniszczyć...., ale nie o to chodzi to przeszłość. Chciałbym uświadomić mieszkańców Łaszczowa że teraz na jesieni jest ostatnia szansa dla tej miejscowości.. Pora dla tej miejscowości się zaczyna, a nie kończy, aktualne władze nie robią nic co można nazwać rozwojem, dosłownie nic, potrzeba zmian, gruntownych.. Potrzeba świeżości, tak zwanego kopa, wiatru w żagle....

Piszę te słowa nie w formie autoreklamy czy oczernienia kogoś, piszę do tych wszystkich, którzy odwiedzają tę stronę, chciałbym prosić o wypowiedzi na temat ludzi którzy zdaniem każdego z Państwa są wartościowym materiałem na ludzi, którzy byli by przydatni do odbudowania majątku tej gminy, kultury.., więzi międzyludzkiej, tradycji, nowoczesności, innowacji.

Z góry dodam że wymyślona blondynka, Woch, ludzie z obecnego układu to nie zmiana, tylko kontynuacja.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 23:15

W czwartek sesja, na jesień wybory, czy ktoś z osób które zamierzają kandydować myślał kiedyś żeby z ciekawości wziąć udział w sesji, zobaczyć z czym to się je i co tam się dzieje, i jaka jest obecna sytuacja gminy, kondycja radnych, sołtysów, w jaki sposób przewodniczący prowadzi posiedzenie Rady Gminy..., czy osoby które chcą kandydować powinny odwiedzić kilka sesji , posiedzeń..., czy taki fakt miałby znaczenie przy wyborze nowych władz, myślę że tak! Jakie zainteresowanie sesjami rady gminy taka postawa kandydatów na burmistrza i radnych.... Chciałbym, bo to jest do sprawdzenia dowiedzieć się czy przed 12 laty burmistrz brał udział w sesjach, jako radny chyba nie, prędzej jako dyrektor szkoły, to wtedy narodził się pomysł przejęcia władzy???? Ja osobiście znam całą historię i szereg zdarzeń, i zbiegów okoliczności, wiem kto pisał na kogo, kto komu chciał szkodzić, komu przeszkodzić lub kogo zniszczyć...., ale nie o to chodzi to przeszłość. Chciałbym uświadomić mieszkańców Łaszczowa że teraz na jesieni jest ostatnia szansa dla tej miejscowości.. Pora dla tej miejscowości się zaczyna, a nie kończy, aktualne władze nie robią nic co można nazwać rozwojem, dosłownie nic, potrzeba zmian, gruntownych.. Potrzeba świeżości, tak zwanego kopa, wiatru w żagle....

Piszę te słowa nie w formie autoreklamy czy oczernienia kogoś, piszę do tych wszystkich, którzy odwiedzają tę stronę, chciałbym prosić o wypowiedzi na temat ludzi którzy zdaniem każdego z Państwa są wartościowym materiałem na ludzi, którzy byli by przydatni do odbudowania majątku tej gminy, kultury.., więzi międzyludzkiej, tradycji, nowoczesności, innowacji.

Z góry dodam że wymyślona blondynka, Woch, ludzie z obecnego układu to nie zmiana, tylko kontynuacja.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 23:28

Co za głupota? Blondynka to kontynuacja czego?????
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 23:47

Nie widzisz że kolega napisał "wymyślona" a więc ona tak naprawdę nie istnieje, to chora wyobraźnia niektórych niewyżytych facetów.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 00:13

Co za głupota? Blondynka to kontynuacja czego?????
Bezmyślnego zmieniania treści forum..., równie dobrze mogę marzyć o zjeżdżalni wodnej, odkrytej, sezonowej, na okres letni dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest taka różnica, że blondynka to jakieś coś nie wiem co i po co..., a każda inicjatywa typu zjeżdżalnia, to kwestia jakiej się obecna władza nie podjęła od 12 lat.. i nic żadnego, innego, podobnego lub całkiem innego co przyczyniłoby się do zmiany lokalnej sytuacji lokalno rozwojowej. Serniki Kryszyńskie są pyszne, reszta potraw też.. ale dajcie spokój chcecie robić pikniki i karmić ludzi tym co jedzą w domu?? Jak ciężko zrozumieć że tu się doi kasę na urzędzie a nie służy ludziom!!!

o ile lepiej i inaczej żyje wam się z myślą że mamy stadion ligowy, ratusz z wieżą widokową, skwer z fontanną, no jak wam z tym? Kto z mieszkańców czerpie korzyści z tych inwestycji?
Ile zakładów pracy, inwestycji z zewnątrz przybyło na terenie gminy?
Ile lokali gminnych(szkół ale i nie tylko)idzie pod młotek w najbliższym czasie?
Proponuję przeczytać jeszcze raz ten wpis powyżej żeby włączyć myślenie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 00:50

Te dwa długie wpisy dość wysoko podnoszą poprzeczkę tego tematu. Pozdrawiam z za granicy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 06:07

Kto ma wiedzę czy burmistrz brał łapówki ? A może jakieś inne sprawy które zainteresują służby antykorupcyjne ? Trzeba pozbyć sie tego darmozjada i sprawcę zadłużenia gminy
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 06:50

Jutro sesja, to prawda że będzie medialnie wesoło? Coś wisi w powietrzu..
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 09:09

Prokurator dla właścicieli myjni?
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 10:22

Niósł ślepy kulawego, dobrze im się działo;

Ale że to ślepemu nieznośne się zdało,

Iż musiał zawżdy słuchać, co kulawy prawi,

Wziął kij w rękę: "Ten - rzecze - z szwanku nos wybawi".

Idą; a wtem kulawy krzyknie: "Umknij w lewo!"

Ślepy wprost i, choć z kijem, uderzył łbem w drzewo.

Idą dalej; kulawy przestrzega od wody -

Ślepy w bród: sakwy zmaczał, nie wyszli bez szkody*

Na koniec, przestrzeżony, gdy nie mijał dołu,

I ślepy, i kulawy zginęli pospołu.

I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył,

J ten, co bezpieczeństwa głupiemu powierzył.


Wypisz wymaluj rada i burmistrz w city łaszczów
Mietek idę po ciebie świnio.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 11:52

Ciekawe czy rada udzieli jutro burmistrzowi absolutorium?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”