ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 00:12

Pracuję przy taśmie, przy trakach, na korowaczkach, na obsłudze dołów, suszarniach, gilotynach i prasach...., jestem lub byłem nauczycielem dyplomowanym. :lol: , potrafię pracować. Takie jest życie, trzeba sobie radzić... W Łaszczowie to temat elit... :lol: , a moim zdaniem praca procentuje!!!!!
To pracuj, praca nie hańba. Żyć z czegoś trzeba. Jak nie udało się w szkole to pewnie nie było predyspozycji. U nas chyba nie było testów z poradni psychologiczno pedagogicznych w kwestiach kształcenia uczniów i predyspozycji do wykonywania zawodów w przyszłości
To się działo z automatu, gdzie brali wszystkich nawet najsłabszych uczniów i jak dalej rodzice mogli pokierować. I do tego momentu wszystko byłoby do przelkniecia, ale wiadomo jaki eksces po drodze wyskoczył i jak jak to nazywasz zaprocentowal
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 05:42

Nie nawisc tylko życie trochę dystansu do tego co się obiecało a życie weryfikuje wszystko zobaczymy co będzie dalej jak obrońców Pani Burmistrz ma tylko w swej rodzinie rzycze powodzenia śledząc forum widać że wszystkie wpisy za są ze strony męża który śledzi nieprzyjazne wpisy i się odgrarza każdemu kto ma inne zdanie o tym co się dzieje ranga sołtysów ma wzrosnąć komu to służy do brania diet na na sesjach a może do podreperowania budżetu domowego apetyt rośnie jak się da bo nie ze swej kieszeni sołtysi powinni być dla społeczeństwa a nie wyciągać rękę po wynagrodzenie oraz prowizję za podatki wstyd że mieszkam w Łaszczowie i szczerze mówiąc nie wierzę w obietnice bez pokrycia à teraz widać jaka jest przepaść między tym co robi włada jak został wzniesiony na piedestal a życiem teraźniejszym

Z choinki się urwałeś? A niby dlaczego sotys ma służyć społeczeństwu za darmo? Bo co? Bo nie ma rodziny, dlaczego ma pracować za darmo? Ma inną gębę niż Ty? Sołtysi dla społeczeństwa, tak! Ale nie za darmo! Chcesz być sołtysem?i chcesz działać za darmo? Rodzina Ci pozwoli?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 08:21

No tak, to prawda. Sołtys to nie instytucja charytatywna. Nawet ksiądz za każdą posługę bierze pieniądze to dlaczego sołtys ma coś robić za darmo.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 08:35

Na wioskach sołtysi sprzątają świetlice, koszą trawę własnym sprzętem i na własnym paliwie, pomagają starszym mieszkańcom w trudnych chwilach a wy jesteście tacy niewdzięczni.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 08:56

Na wioskach sołtysi sprzątają świetlice, koszą trawę własnym sprzętem i na własnym paliwie, pomagają starszym mieszkańcom w trudnych chwilach a wy jesteście tacy niewdzięczni.
Gdzie tak jest??? podaj przykład wioski w której sołtys to robi?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 09:00

Na wioskach sołtysi sprzątają świetlice, koszą trawę własnym sprzętem i na własnym paliwie, pomagają starszym mieszkańcom w trudnych chwilach a wy jesteście tacy niewdzięczni.
Czy sołtys jest bardzo bogaty żeby bogatszym kosić swoim paliwem Ty byś tak robił? Pytam się Kto z Was by coś zrobił za darmo??? Owszem , dajesz na WOŚP może wspomagacz Szlachetną Paczką ale dlaczego sołtys ma pracować za darmo?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 09:07

Na wioskach sołtysi sprzątają świetlice, koszą trawę własnym sprzętem i na własnym paliwie, pomagają starszym mieszkańcom w trudnych chwilach a wy jesteście tacy niewdzięczni.
Gdzie tak jest??? podaj przykład wioski w której sołtys to robi?
Ja Ci sołtysa nie wybierałam. Nasz robi cztery razy więcej niż z tego ma.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 09:16

I ty się tym zachwycasz? Ojeej jaki dumny jesteś" Nasz sołtys robi 4 razy więcej niż ma" a skąd wiesz ile ma? Może ma dużo podatków i 5 tys. Prowizji co kwartał?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 09:29

I ty się tym zachwycasz? Ojeej jaki dumny jesteś" Nasz sołtys robi 4 razy więcej niż ma" a skąd wiesz ile ma? Może ma dużo podatków i 5 tys. Prowizji co kwartał?
Podejrzewam że gdyby takie kwoty były jak podajesz to byłbyś pierwszym z wielu kandydatów a jak na razie mało kogo stać na takie poświęcenie dla wsi. Czy Ty z księżyca spadłeś? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 09:39

Boże w dzisiejszych czasach sołtys....... :?
Na górę

Postautor: los » 13 sty 2019, o 10:24

Nie nawisc tylko życie trochę dystansu do tego co się obiecało a życie weryfikuje wszystko zobaczymy co będzie dalej jak obrońców Pani Burmistrz ma tylko w swej rodzinie rzycze powodzenia śledząc forum widać że wszystkie wpisy za są ze strony męża który śledzi nieprzyjazne wpisy i się odgrarza każdemu kto ma inne zdanie o tym co się dzieje ranga sołtysów ma wzrosnąć komu to służy do brania diet na na sesjach a może do podreperowania budżetu domowego apetyt rośnie jak się da bo nie ze swej kieszeni sołtysi powinni być dla społeczeństwa a nie wyciągać rękę po wynagrodzenie oraz prowizję za podatki wstyd że mieszkam w Łaszczowie i szczerze mówiąc nie wierzę w obietnice bez pokrycia à teraz widać jaka jest przepaść między tym co robi włada jak został wzniesiony na piedestal a życiem teraźniejszym

Z choinki się urwałeś? A niby dlaczego sotys ma służyć społeczeństwu za darmo? Bo co? Bo nie ma rodziny, dlaczego ma pracować za darmo? Ma inną gębę niż Ty? Sołtysi dla społeczeństwa, tak! Ale nie za darmo! Chcesz być sołtysem?i chcesz działać za darmo? Rodzina Ci pozwoli?
I GŁOS SOŁTYSA
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 11:42

Chyba raczej głos rozsądku.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2019, o 17:30

Jako mieszkaniec jestem ciekaw czemu służy sztuczne utrzymywanie hipokryzji w stosunku do mnie jako mieszkańca cel ktoś osiągnął poziom życia wzrósł dla rodziny resztę olać ja na górze co mnie obchodzi jak się żyje reszcie taka jest prawda podwyżki z gonić na państwo a polityka lokalna to co innego obłuda w każdym calu wstyd żyć tutaj to jest moje zdanie proszę się nie denerwować jad zabija nawet tych co go toczą
panie kierowco, niech sie pan ogarnie w koncu.bo widze to juz jakas mania,ze wszyscy przeciwko panu.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 21:12

Hallo, Łaszczów zalało was , zawiało czy jaka cholera was dopadła?
Na górę

Postautor: mito » 14 sty 2019, o 21:58

Hallo, Łaszczów zalało was , zawiało czy jaka cholera was dopadła?
A może jednak dotarł czas refleksji nad tym co się wydarzyło w Gdańsku - uszanujmy i zmieńmy język.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”