ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 23:32

Bo na takie działania ludzie czekali latami, nauczyciele pchali się do władzy, a edukacja podupadała, teraz nauczyciele garną się do edukacji a dzieci nie ma i lament, pretensja.
Na górę

Postautor: 87654321 » 25 mar 2019, o 23:40

Bo na takie działania ludzie czekali latami, nauczyciele pchali się do władzy, a edukacja podupadała, teraz nauczyciele garną się do edukacji a dzieci nie ma i lament, pretensja.
Ładnie powiedziane
Na górę

Postautor: Rayaner » 26 mar 2019, o 05:45

A jakież to działania że takie pochlebca ja jestem realista i nic nie widzę aby coś się zmieniło może oprócz obsadzania stanowisk swymi ludźmi któży brali udział w przedwyborczej farsie bo tak ja to odbieram nikomu nie narzucająć swego zdania miłego dnia życzę czas do pracy
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 06:28

A girgiel co robił? Nie było instytucji mu podległej żeby nie obstawiał swoimi pachołkami a teraz sam został na lodzie. I dobrze. Super.
Na górę

Postautor: Rayaner » 26 mar 2019, o 06:49

Obrońca Pani Burmistrz.który potrafi każdego obrażać nic sobą nie reprezentując po prostu nikt
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 07:00

A jakież to działania że takie pochlebca ja jestem realista i nic nie widzę aby coś się zmieniło może oprócz obsadzania stanowisk swymi ludźmi któży brali udział w przedwyborczej farsie bo tak ja to odbieram nikomu nie narzucająć swego zdania miłego dnia życzę czas do pracy
Jak nic się nie zmieniło?? Ślepy jesteś czy celowo piszesz?
Na górę

Postautor: Fasolax » 26 mar 2019, o 07:14

DAM ZAROBIC!!!

Fasole trza przebrac. Ponad 15ton. Dowoz do domu albo u mnie. Wyksztalcenie nie wymagane. 15zl worek 50kg zachowam anonimowosc jak ktos sie wstydzi ze pracuje. Idealna propozycja dla osob majacych wolne popoludnia i wieczory.
Interesuje pana/panią przebieranie fasoli separatorem optycznym? Możliwość dojazdu do klienta. W Laszczowie jest mnóstwo ogłoszeń!
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 08:18

Najpierw dałeś ogłoszenie że masz do przebrania fasolę a teraz sam odpowiadasz że masz przebieralnik, już te ogłoszenia na każdym drzewie wszyscy widzieli, aż dziwne że na forum się oglądasz i że czytasz to forum co nie ma nic wspólnego z biznesem. Jaki z ciebie biznesmen że na forum piszesz???
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 08:23

Sprzedam wysłodki. Suche.
Na górę

Postautor: Fasolax » 26 mar 2019, o 08:29

Najpierw dałeś ogłoszenie że masz do przebrania fasolę a teraz sam odpowiadasz że masz przebieralnik, już te ogłoszenia na każdym drzewie wszyscy widzieli, aż dziwne że na forum się oglądasz i że czytasz to forum co nie ma nic wspólnego z biznesem. Jaki z ciebie biznesmen że na forum piszesz???
Żaden biznesmen :) osoba gotowa do pracy
Na górę

Postautor: Gok » 26 mar 2019, o 08:32

Zobaczcie ile dzieci dojezdza do tomaszowa do Lo nie do szkol zawodowych. ilu rodzicow wynajmuje stancje w zmc. Dzieci przewaznke chodza do Lo. Gdyby tylko polowa tych uczniow chciala chodzic do laszczowieckiego Lo bylo by 2kasy kazdego rovznika po ok.25osob. Liceum mialoby racje bytu?
Mialoby.!!!
Ale nasi nauvzyciele z panem dyrektorem nie zrobili nic aby tych uvzniow zatrzymac i sa skutki....picia wodki.
Elita wiedziala ze jest nie do ruszenia jak burmistrzem byl pan G. A jak przyszla pani P. To to dra sie jak kury w kurniku po wizycie LISA. Trza bylo myslec strategicznie ANIE ZYC CHWILA jak kumpel po fachu rzadzil
Na górę

Postautor: Fasolax » 26 mar 2019, o 08:39

Najpierw dałeś ogłoszenie że masz do przebrania fasolę a teraz sam odpowiadasz że masz przebieralnik, już te ogłoszenia na każdym drzewie wszyscy widzieli, aż dziwne że na forum się oglądasz i że czytasz to forum co nie ma nic wspólnego z biznesem. Jaki z ciebie biznesmen że na forum piszesz???
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 08:46

Panie po takiej cenie fasola że kogo stać na przebieraczke? Po 2,50 fasola za przebieraczke parę tysięcy to co zostaje? nic! Ludzie wola ręcznie przebierać na cholerę ta przebieraczka , jakby fasola oo 4 zł była to czego nie ale nie będzie bo cały naród łaszczowieckie i telatynski kto żywy sieje fasolę , i tylko sie pod kościołem chwalo ja 10 ja 20 hektarów to gdzie panie będzie fasola droga i nie zrobisz pan kariery z przebieraczka bo już jej ponabierali w ciula na każdej wsi jest
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 09:00

To prawda fasola bendzie za bezcen,u nas też w Nabrozu każdy zwiększa zasiew,ludzie powariowali na punkcie fasoli, ale z drugiej strony ci siac,jak buraki Szarek zezre
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 09:00

patataj patataj- ludzie cie wygoną
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”