ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:01

"...tylko ona jedyna, tylko taka jak ta..." Niesamowita jesteś Ola!
"....on ma takie czułe serce...." niesamowity jesteś!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:06

Ludzie im zaufali, dopuśćili do pieniędzy, A co teraz wyrabiają- myślą że może to już ich prywatne jednego czy drugiego :?:
A było twoje i zmarnowałeś..., zachłysąłeś się. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:19

Zobaczycie dopiero jak przyjdzie się pożegnać z łatwym pieniazkami a jakie teorie znowu będą na rywali. Ten szczękacz znowu tu całą dobę bedzie wystawiał z d.... Posty i nie napisze nawet jednego sensownego zdania.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:23

o elementach nie rozmawiamy, niech wracają tam tam, może ich zechcą
Na górę

Postautor: ihnik » 14 sie 2019, o 18:29

Alez to piekna melodia wasz skowyt, mozna czytac godzinami😍Mam niestety smutna wiadomosc. Pani burmistrz nadal bedzie przeprowadzala porzadki i to nie tylko w gminie. Musimy zaczac funkcjonowac normalnie. Bez patologii. Zatem 3...2...1...do klawiatur. Jest wycie? - znakomicie😁
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:33

Ciekawe co jutro nawywijaja. Tyle chociaż, że przyszło w ostatniej chwili opamiętanie i ma być jutro przeprowadzona zbiórka pieniędzy
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 18:50

kartka jest :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 19:25

Alez to piekna melodia wasz skowyt, mozna czytac godzinami😍Mam niestety smutna wiadomosc. Pani burmistrz nadal bedzie przeprowadzala porzadki i to nie tylko w gminie. Musimy zaczac funkcjonowac normalnie. Bez patologii. Zatem 3...2...1...do klawiatur. Jest wycie? - znakomicie😁
Puk puk w monitor, puk w klawiaturę Anetka to ty :?:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 19:42

No nareszcie się udało, tyle lat czekania, tyle starań, w końcu jest, sukces :lol: :lol: kto teraz będzie pilnował :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 20:15

TVN pozdrawia :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 20:17

Alez to piekna melodia wasz skowyt, mozna czytac godzinami😍Mam niestety smutna wiadomosc. Pani burmistrz nadal bedzie przeprowadzala porzadki i to nie tylko w gminie. Musimy zaczac funkcjonowac normalnie. Bez patologii. Zatem 3...2...1...do klawiatur. Jest wycie? - znakomicie😁
Puk puk w monitor, puk w klawiaturę Anetka to ty :?:
po co reagujesz na te zaczepki. Ignoruj w końcu im się znudzi
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 22:59

Ciekawe czy jest więcej takich rodzin uprzednio odsuniętych, które musiały w czasie kampanii i wyborów działać z ukrycia, a teraz obnoszą się,, zwycięstwem"? Ile myślicie ich jest 2-3-4?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 23:06

Takich rodzin jest tyle co głosów Ola miała, taże większość...
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 23:12

Takich rodzin jest tyle co głosów Ola miała, taże większość...
ja jednak myślę, że tych rodzin jest 2 tylko
co sugerujesz, że tutaj jakieś zacofanie panuje i ojciec pięścią w stół walnie i nakaże dorosłym dzieciom i żonie jak mają głosować?
nie sądzę, że rodziny nie mające nic obiecanego tak by zrobiły
tym bardziej, że do dnia dzisiejszego niektórzy mówią, że chcieli zagłosować na przekór, przeciwko tylko właśnie nikt nie przemyślał, że większość tak pomyśli :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 23:19

Takich rodzin jest tyle co głosów Ola miała, taże większość...
Miała dobrze powiedziane
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”