ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 21:16

Dlaczego nie wszystkie lampy świecą w parku, gzuk ma elektryka mógłby wymienić spalone żarówki, czy już gminę nie stać na żarówki?
W tej gminie to żyjemy jak w „ciemnogrodzie”. W gminie Tarnawatka to latarnie świecą całą noc nawet w małych wioskach. Zastanawiam się po co człowiek, który nie ma pojęcia, pobiera się za zarządzanie. Przecież mieszkańcy tylko cierpią na tym.
Na górę

Postautor: Swoj » 25 lis 2019, o 21:40

W tej gminie to żyjemy jak w „ciemnogrodzie”. W gminie Tarnawatka to latarnie świecą całą noc nawet w małych wioskach. Zastanawiam się po co człowiek, który nie ma pojęcia, pobiera się za zarządzanie. Przecież mieszkańcy tylko cierpią na tym.
Weź sie k...a czep furmanki..
odkąd pamiętam to latarnie w mieście ( w osadzie ) Laszczów gasły o 23:07
wiec kiedy "Cezar" do podstawowki chodzil, tez tak bylo
za "nowej" Pani Burmistrz tez tak jest więc ....
usmiechnij się i spytaj ...dziadków czy tak było





Trochę dystansu ...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 21:52

Lampy mogą się świecić całą noc, to wtedy będzie krzyk, że trzeba więcej za prąd płacić. Może stopniowa wymiana lamp sodowych na ledowe? Koszt zakupu znaczny ale rachunki mniejsze. Sa tu fachowcy od wszystkiego, niech wyliczą koszty, ewentualne oszczędności i kiedy to się zwróci? Ja do niczego nie namawiam, tylko sugeruję, że może trzeba iść w tą stronę.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 22:02

Lampy mogą się świecić całą noc, to wtedy będzie krzyk, że trzeba więcej za prąd płacić. Może stopniowa wymiana lamp sodowych na ledowe? Koszt zakupu znaczny ale rachunki mniejsze. Sa tu fachowcy od wszystkiego, niech wyliczą koszty, ewentualne oszczędności i kiedy to się zwróci? Ja do niczego nie namawiam, tylko sugeruję, że może trzeba iść w tą stronę.
A co mnie jako mieszkańca obchodzi jak było w poprzednich latach, kto i w jaki sposób będzie wyliczał i oszczędzał. Zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom to jest zadanie własne gminy. Oszczędności można poszukać na poborach i dodatkowych etatach a nie na moim bezpieczeństwie. Płacę podatki i mam prawo żyć ja przystało na XXI wiek. Woda w kranie także jest zakamieniona, w poprzednich latach tego nie było.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 22:25

Bo największy nasz doczesny problem polega na tym, że pieniądze są ale na to co nie potrzeba zwykłym mieszkańcom. Pieniążki muszą być na koleżanki, zabawy, a nie na oświetlenie. Dzisiaj rano była istna ślizgawka na drogach, na chodnikach i co i nic. Tak, wiemy wszyscy ciągnik sprzedał poprzednik. Tylko nam ciągnika nie trzeba było tylko samochodzik z gzuku i piasek :lol: Idzie zima , ogarnijcie się :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 08:03

Bo największy nasz doczesny problem polega na tym, że pieniądze są ale na to co nie potrzeba zwykłym mieszkańcom. Pieniążki muszą być na koleżanki, zabawy, a nie na oświetlenie. Dzisiaj rano była istna ślizgawka na drogach, na chodnikach i co i nic. Tak, wiemy wszyscy ciągnik sprzedał poprzednik. Tylko nam ciągnika nie trzeba było tylko samochodzik z gzuku i piasek :lol: Idzie zima , ogarnijcie się

A co to znaczy muszą być na koleżanki, zabawy? Manipulant gdzie byłeś przez weekend? Brakowało tu społeczeństwa w twoim wydaniu myślowym :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 16:05

Bo największy nasz doczesny problem polega na tym, że pieniądze są ale na to co nie potrzeba zwykłym mieszkańcom. Pieniążki muszą być na koleżanki, zabawy, a nie na oświetlenie. Dzisiaj rano była istna ślizgawka na drogach, na chodnikach i co i nic. Tak, wiemy wszyscy ciągnik sprzedał poprzednik. Tylko nam ciągnika nie trzeba było tylko samochodzik z gzuku i piasek :lol: Idzie zima , ogarnijcie się

A co to znaczy muszą być na koleżanki, zabawy? Manipulant gdzie byłeś przez weekend? Brakowało tu społeczeństwa w twoim wydaniu myślowym :lol:
No ja Tu , a nie wyżej!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 17:24

I upychana na siłę też tutaj :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 18:49

Te czasy upychania na siłę, obiecanych etatów i staży odeszły w zapomnienie. Myślę, że lepiej szczerze postawić sprawę jasno, a nie obiecać jeden etat pięciu osobom...., a potem grać głupa i chować się po kiblach.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 19:37

Te czasy upychania na siłę, obiecanych etatów i staży odeszły w zapomnienie. Myślę, że lepiej szczerze postawić sprawę jasno, a nie obiecać jeden etat pięciu osobom...., a potem grać głupa i chować się po kiblach.
jakoś tak mętnie piszesz
Na górę

Postautor: eldorado » 26 lis 2019, o 19:48

Te czasy upychania na siłę, obiecanych etatów i staży odeszły w zapomnienie. Myślę, że lepiej szczerze postawić sprawę jasno, a nie obiecać jeden etat pięciu osobom...., a potem grać głupa i chować się po kiblach.
Po cichu tylnymi drzwiami, bez konkursów to jest szczere postawienie sprawy jasno? Jeden konkurs się odbył, a wiesz ile osób zostało zatrudnionych przez rok czasu? Prawdą jest, że nie na każde stanowisko musowo ogłaszać konkurs, ale pamiętam i nie mogę zapomnieć tych ładnie brzmiących punktów programu wyborczego o przejrzystości, jawności itd. Zanim ktoś odejdzie na emeryturę to jest już osoba na dane stanowisko? Szczere to byłoby wyraźne powiedzenie w kampanii kto należy do sztabu wyborczego i z kim zamierza się współpracować po wyborach.A przyzwoicie byłoby zamieścić ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy i na pewno każdy by skorzystał, bo raczej wygrałaby osoba doświadczona i mająca kompetencje( chociaż wiem, że u nas to nie jest zaleta , a przeszkoda)- To byłaby jawność, przejrzystość i brak kolesiostwa. Ludzie mieli by szansę zadecydować czy konkretne osoby dadzą radę, czy mają kompetencje, umiejętności czy ich chcą i poniekąd łożyć na nich swoje podatki. Ale jak to w życiu bywa pięknie to jest podczas kampanii, a potem każdy wie. I teraz to nie wiem kto tak na prawdę powinien chować się po kiblach, bo nie przypominam sobie choćby jednej obietnicy, która została spełniona i dla ilu osób jest to faktycznie dobra zmiana. Chciałoby się usłyszeć od mieszkańca nie powiązanego zatrudnieniem z naszym samorządem, że jest dobrze, że mamy lepsze tańsze usługi, np. firmę śmieciową, że miejscowość jest bardziej zadbana niż za poprzednika, że prowadzone są działania inwestycyjne , że cos zostało zrobione, że jest lepiej . Tylko zwykły mieszkaniec tego nie mówi, a wprost narzeka- dlaczego?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 19:56

Jedna obietnica.. Oszczędzamy! Jedziesz młoda burmistrz...., żygają po tobie i się telepią.... konkretnie, pora nowy rok witać, pewnie W robi Sylwestra, bo u nas cisza, .....
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 20:07

W też nie robi, to gdzie robią.? Obsramy Łaszczów, a w międzyczasie wyjdzie że wechikół czasu zagrał w Rogóżnie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 20:22

dzisiaj łaszczów miał termin wywozu śmieci zwróćcie rano uwagę przy ilu posesjach śmieci nadal leżą, bo z jakiegoś powodu nie zostały zabrane- masakra
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 21:30

No to wam laska uRobiła kase...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”