ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 09:10

Kiedy wybory uzupełniające w Zimnie ? Kto kandyduje ?
Mąż Pani P. 😂😂

Bez przesady , jakieś zasady moralne obowiązują , mąż Pani elekt powinien zrezygnować z funkcji sołtysa ,by wykazać nowe standardy
co do innych kandydatów to chyba Ci co startowali Panowie Pawłowski ,Gwożdziuk , Hawrylak
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 10:00



Mąż Pani P. 😂😂

Bez przesady , jakieś zasady moralne obowiązują , mąż Pani elekt powinien zrezygnować z funkcji sołtysa ,by wykazać nowe standardy
co do innych kandydatów to chyba Ci co startowali Panowie Pawłowski ,Gwożdziuk , Hawrylak
To żona pana Girgla miała zrezygnować z pracy zgodnie z zasadami moralnymi? Co ma piernik do wiatraka sołtys do burmistrza. Pomyśl, zanim coś Durnego palniesz na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 10:06




Bez przesady , jakieś zasady moralne obowiązują , mąż Pani elekt powinien zrezygnować z funkcji sołtysa ,by wykazać nowe standardy
co do innych kandydatów to chyba Ci co startowali Panowie Pawłowski ,Gwożdziuk , Hawrylak
To żona pana Girgla miała zrezygnować z pracy zgodnie z zasadami moralnymi? Co ma piernik do wiatraka sołtys do burmistrza. Pomyśl, zanim coś Durnego palniesz na forum.
Przecież nikt nie sugeruje, żeby zwolnił się z pracy tylko z funkcji sołtysa.
Pomyśl, zanim coś Durnego palniesz na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 10:08




Bez przesady , jakieś zasady moralne obowiązują , mąż Pani elekt powinien zrezygnować z funkcji sołtysa ,by wykazać nowe standardy
co do innych kandydatów to chyba Ci co startowali Panowie Pawłowski ,Gwożdziuk , Hawrylak
To żona pana Girgla miała zrezygnować z pracy zgodnie z zasadami moralnymi? Co ma piernik do wiatraka sołtys do burmistrza. Pomyśl, zanim coś Durnego palniesz na forum.

A co mnie obchodzi czy miała zrezygnować czy nie ,ja piszę o moich subiektywnych odczuciach i oby nowa Pani burmistrz wskazała nowe zasady i standardy nie zawsze określone prawem ale zwykłą ludzką moralnością a tak na marginesie czy wiesz ,że żona starosty nie może pracować w starostwie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 11:23

Po wygranej p. PPIETRASZ Korona miala podać się do dymisji, coś wiadomo w tym temacie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 12:07

I to jest temat! Prezes korony krzyczał że po wygranej Pani P. Umywa ręce od korony, więc do dzieła! Tyle tu krzyczano o dotrzymywaniu obietnic, następny trener młodzików Artur B. Wysłał dzieci z treningu do domu aby powiedziały rodzicom że jak ta BABA wygra to on nie ma zamiaru ich dalej trenować! CZEKAMY PANOWIE NA WASZE KROKI. DO DZIEŁA. Pozdrawiamy, rodzice. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 12:14

nogaaaaaaaaaa nogaaaaa
Na górę

Postautor: martabh » 17 lis 2018, o 12:21

na radnego moze ktos z rodziny P :lol:
Na górę

Postautor: seweryn » 17 lis 2018, o 12:48

CZEKAMY NA LEPSZE ZMIANY I OBIETNICE :!: :!: :!: CHYBA ZE NIE WIE O CO CHODZI :?:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 13:00

Ciekawe ile ten prezes zarządu zarabia
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 13:13

I to jest temat! Prezes korony krzyczał że po wygranej Pani P. Umywa ręce od korony, więc do dzieła! Tyle tu krzyczano o dotrzymywaniu obietnic, następny trener młodzików Artur B. Wysłał dzieci z treningu do domu aby powiedziały rodzicom że jak ta BABA wygra to on nie ma zamiaru ich dalej trenować! CZEKAMY PANOWIE NA WASZE KROKI. DO DZIEŁA. Pozdrawiamy, rodzice. :panzielony:
No właśnie i co teraz? Czekamy, na wasze odejście z tych funkcji. Jeśli tak było że tak mowiliscie to odejdzcie z honorem, może przynajmniej wam się uda ten honor zachować, bo burmistrzowi się nie udało.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 14:09

I to jest temat! Prezes korony krzyczał że po wygranej Pani P. Umywa ręce od korony, więc do dzieła! Tyle tu krzyczano o dotrzymywaniu obietnic, następny trener młodzików Artur B. Wysłał dzieci z treningu do domu aby powiedziały rodzicom że jak ta BABA wygra to on nie ma zamiaru ich dalej trenować! CZEKAMY PANOWIE NA WASZE KROKI. DO DZIEŁA. Pozdrawiamy, rodzice. :panzielony:
No właśnie i co teraz? Czekamy, na wasze odejście z tych funkcji. Jeśli tak było że tak mowiliscie to odejdzcie z honorem, może przynajmniej wam się uda ten honor zachować, bo burmistrzowi się nie udało.
Jak taki mądry jesteś to może powiesz mi co będzie dalej z klubem? bo wg mnie bez tych dwóch panów klub przestanie istnieć w obecnej formule. Jeden ogarnia niemal wszystko w tym klubie, drugi ma 2 grupy młodzieżowe. Skąd weźmiesz nowego trenera/trenerów? Skąd weźmiesz nowego prezesa?
Na górę

Postautor: 11223333 » 17 lis 2018, o 14:35

A ja mam nadzieje ze za te komentarze czy to na Państwa Pietraszów czy Państwa Girgielów za te obelgi i wyzwiska piszący te wszystkie niegodne wpisy osoby które uważają się za bogów tego świata staną przed sądem .
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 14:56


No właśnie i co teraz? Czekamy, na wasze odejście z tych funkcji. Jeśli tak było że tak mowiliscie to odejdzcie z honorem, może przynajmniej wam się uda ten honor zachować, bo burmistrzowi się nie udało.
Jak taki mądry jesteś to może powiesz mi co będzie dalej z klubem? bo wg mnie bez tych dwóch panów klub przestanie istnieć w obecnej formule. Jeden ogarnia niemal wszystko w tym klubie, drugi ma 2 grupy młodzieżowe. Skąd weźmiesz nowego trenera/trenerów? Skąd weźmiesz nowego prezesa?
A jaka to formuła, skoro pochłania 200 tys rocznie i nie ma efektów...
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 15:09


Jak taki mądry jesteś to może powiesz mi co będzie dalej z klubem? bo wg mnie bez tych dwóch panów klub przestanie istnieć w obecnej formule. Jeden ogarnia niemal wszystko w tym klubie, drugi ma 2 grupy młodzieżowe. Skąd weźmiesz nowego trenera/trenerów? Skąd weźmiesz nowego prezesa?
A jaka to formuła, skoro pochłania 200 tys rocznie i nie ma efektów...
Moim zdaniem dotacje powinne być naliczane za osiągnięcia bo ci fachowcy których tak bronicie niczym nas nie zaskoczyli. Kobitki jak grały to miały więkrze jaja.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”