ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 10:19

Słyszałem, że inwestor który chciał coś tam budować koło biedronki wycofał się, nie przystąpił do przetargu.
Jak się dowiedział jakie tu są podatki od nieruchomości, to się wycofał. Przy tak wysokich podatkach, żaden inwestor tu nie przyjdzie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 12:14

Słyszałem, że inwestor który chciał coś tam budować koło biedronki wycofał się, nie przystąpił do przetargu.
Jak się dowiedział jakie tu są podatki od nieruchomości, to się wycofał. Przy tak wysokich podatkach, żaden inwestor tu nie przyjdzie.
Poważnie?
Na górę

Postautor: Kibc » 6 lis 2019, o 12:57

Jakie. Inwestycje. nic tu. nie powstanie to tylko napedzanie forum. aby nie rozmawiać o. sprawach. dotyczących. mieszkańców jak dalsze zadłużenie naszej gminy a tak. miało. być dobrze jak pisano. przed wyborami
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 16:49

A dlaczego tak Tobie źle? Za poprzednika było Tobie lepiej?
Na górę

Postautor: Kibc » 6 lis 2019, o 18:14

Może nie lepiej ale normalnie obrońca rządzących wrócił z pracy i zaczyna. śledzić. wpisy nikt nie może mieć swego zdania bo odrazu riposta słowna miłego wieczora
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 18:31

Było lepiej i normalniej, a przede wszystkim taniej , czyściej i tak można mnożyć w nieskończonosc
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 19:16

Było lepiej i normalniej, a przede wszystkim taniej , czyściej i tak można mnożyć w nieskończonosc
Gzuk celowo nie wykonuje polecen pani burmistrz dlatego jest jak jest zwolnic przyjdzie nastepny i bedzie sprzatal
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 19:44

co to znaczy celowo nie wykonuje poleceń? po co , dlaczego?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 20:35

Było lepiej i normalniej, a przede wszystkim taniej , czyściej i tak można mnożyć w nieskończonosc
Gzuk celowo nie wykonuje polecen pani burmistrz dlatego jest jak jest zwolnic przyjdzie nastepny i bedzie sprzatal
i jeszcze rzucają papierki, to tu, to tam :lol:
Na górę

Postautor: tak » 6 lis 2019, o 20:37

Bo tam teraz co drugi to kierownik i mądrzejszy jeden od drugiego Brudas to już jest zaraz za Panią burmistrz A szpecik to to szkoda słów ten to wie wszystko i każdy to dureń i tak jak Grzesiek Kondrat zapierdzielali tak zapierdzielają
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 21:04

Boże ty mój! To musi być jakaś klątwa nad tą kadencją, bo brud to z winy gzuku, nie słuchają się lesery, podwyżki przez byłego burmistrza, albo działacza pisu, który nigdy nie był samorządowcem. Księża też zostali obsmarowani to jak ten urok zdjąć, odczarować. Ludzie klątwa!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 21:58

Boże ty mój! To musi być jakaś klątwa nad tą kadencją, bo brud to z winy gzuku, nie słuchają się lesery, podwyżki przez byłego burmistrza, albo działacza pisu, który nigdy nie był samorządowcem. Księża też zostali obsmarowani to jak ten urok zdjąć, odczarować. Ludzie klątwa!!!!
Kiedy w tym „ ciemnogrodzie” zaczną latarnie świecić jak w cywilizowanym mieście??? To są zadania własne gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 23:26

Plewienie ogrodu, czyszczenie chodnika, porządek miej pod domem! A potem patrz na fontannę i pisz..
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 17:13

Plewienie ogrodu, czyszczenie chodnika, porządek miej pod domem! A potem patrz na fontannę i pisz..
Ale to niestety nie On to napisał, tylko ja :lol:
Na górę



Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”