ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 07:51

Jakieś konsultacje społeczne? Może warto jakby pani burmistrz nawiązała kontakt z mieszkańcami? Jednym z takich sposobów jest zadawanie pytań i mówienie do swoich mieszkańców poprzez kanał internetowy, którym oglądamy sesję, a informacja zwrotna powinna wracać w postaci sprawozdań radnych ze spotkań z mieszkańcami. Pierwsze pytanie powinno brzmieć tak: Czy chcieliby mieć mieszkańcy gminny dom starców? Ludzie zacznijcie coś robić bo zaczniecie umierać robiąc pod siebie w samotności i bez opcji pomocy!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 08:41

Czlowieku jakie konsultacje, z kim z radnymi bezradnymi. Chyba ogladasz sesje rady i widzisz co oni mogą, poprostu nic, oni boja się ze ktoś uslyszy ich głos a ty wychylasz się z jakimiś konsultacjami. Daj spokój
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 09:07

A może niech to zrobią w porozumieniu ze starostwem, teraz są możliwości, projekty i potrzeba rynku. To tak jak kiedyś Jędrusina zrobił LO, wyjezdził, wyżmędał, wybłagał. Pchał się wszędzie... a tu nic! Dom starców to byłoby coś!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 09:52

Palcem nie kiwnie, nie umie...
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 10:20

Słyszałem że mają powstać w naszej gminie dwa ośrodki dla Seniorów.
Jeden dzienny i jeden całodobowy.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 11:08

A ja słyszałem że nie ma pomysłu na cokolwiek!
Na górę

Postautor: Justa » 30 sty 2020, o 12:09

A ja słyszałem że nie ma pomysłu na cokolwiek!
A ja słyszałam że nadal nie potrafisz się odnaleźć na bezrobociu. :lol:
Więc w zemście każdego dnia hejtujesz na forum. 8)
Masz ludzi za głupszych od siebie?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 12:19

Chyba że robi coś w tajemnicy, może chce zrobić niespodziankę swoim wyborcom? Ale co to może być? :lol: A może gra na zwłokę aż wreszcie ktoś się zabierze ża konstruktywne wytykanie tego nic nierobienia!

My mieszkacy gminy prosilibyśmy obrońcę władzy o merytoryczne informowanie społeczności lokalnej o pomysłach i programach jakie będą wdrażane w celu poprawienia jakości życia i usług na terenie naszej miejscowości. Zbędne jest podejrzewanie i sugerowanie kto pisze, to zakrawa o podrzeganie do społecznego linczu.. Jako obrońca władzy podaj konkretne inicjatywy, pomysły jakie mogą obronić tę nieudolność, która tam nabija kasę i nic nie działa w ramach samorządu lokalnego!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 12:25

Chyba że robi coś w tajemnicy, może chce zrobić niespodziankę swoim wyborcom? Ale co to może być? :lol: A może gra na zwłokę aż wreszcie ktoś się zabierze ża konstruktywne wytykanie tego nic nierobienia!

My mieszkacy gminy prosilibyśmy obrońcę władzy o merytoryczne informowanie społeczności lokalnej o pomysłach i programach jakie będą wdrażane w celu poprawienia jakości życia i usług na terenie naszej miejscowości. Zbędne jest podejrzewanie i sugerowanie kto pisze, to zakrawa o podrzeganie do społecznego linczu.. Jako obrońca władzy podaj konkretne inicjatywy, pomysły jakie mogą obronić tę nieudolność, która tam nabija kasę i nic nie działa w ramach samorządu lokalnego!!
Na początek niech poprawi jakość życia mieszkańców ,czyli: oświetlenie uliczne co najmniej do godz. 2, lepsza jakość wody, chodniki, drogi gminne. Nie robi nic pod tym kątem tylko głupia odpowiedź, nie ma pieniędzy. Niech wraca tam gdzie była i umiała wykonywać swoje obowiązki czyli liczenie listewek, do tego nadawała się.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 14:51

Na bezrobociu to się łazi UJ wie gdzie do 2 w nocy i latarnie mają świecić jaśnie panu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 15:36

Ciebie to powinno jazgot g obchodzićgdzie kto łazi i kiedy, ty masz bronić władz3
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 16:14

Do 2 w nocy to pod domem sobie świeć!
Na kilku zbłąkanych niedopijków moje podatki mają iść bo im ciemno. Jak by się jeden z drugim ubrudził pracą to by spał a nie łaził po nocach. Ogarnij się człeku.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 16:21

Gdzie ta siła co jest kobietą? :lol: Pamiętacie? Przewodniczący uwił całkiem dobry układ z bratem sekretarzem, tu jest przejrzyście, jak ..urwysyn !!! I nikt nie reaguje?? Jesteśmy bardzo bogatą gminą, jak można tak tolerować patologiczne zależności? Tu etatowy pracownik stołówki, jednocześnie przewodniczący RM, prezes klubu Korona, do niedawna prawe ucho byłego burmistrza! No i gdzie ta "siła jest kobietą"?
Na górę

Postautor: Try » 30 sty 2020, o 17:55

Na początek niech poprawi jakość życia mieszkańców ,czyli: oświetlenie uliczne co najmniej do godz. 2, lepsza jakość wody, chodniki, drogi gminne. Nie robi nic pod tym kątem tylko głupia odpowiedź, nie ma pieniędzy. Niech wraca tam gdzie była i umiała wykonywać swoje obowiązki czyli liczenie listewek, do tego nadawała się.
Ale komuś odcięto drogę do koryta, po co świecić do 2 w nocy, tu pies z kulawą nogą nie chodzi, chyba że dostawa dla lokalnych ćpunów, ale oni raczej wolą pod osłoną nocy. Oj durny ty aż brak słów.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 18:01

Przewodniczący rady w laszczowie jest po prostu zerem, on nawet po roku dalej nie potrafi należycie prowadzic obrady nsesji. gubi sie na kazdym kroku. O czym to można mowic zeby cos pozytecznego dla spolecznosci naszej gminy stworzył. Może przewodniczący ale rady powiatu lepiej z nim sie dogadywać zawsze to wieksza wladza.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”