ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:04

Mały zakompleksiony człowieczek ,przegrał i obraził się na mieszkańców nie przyszedł na obchody tak ważne dla Polaków ,teraz zapewne obmyśla jakby tu zemścić się za porażkę ,dobrze że ludzie przejrzeli na oczy i podziękowali za wybudowanie myjni
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:13

A ja proponuję już zapomnieć o podziałach politycznych bo to zła droga. Zacznijmy żyć jak jedno społeczeństwo, zadbajmy wszyscy razem o to co mamy i pracujmy nad tym by było coraz lepiej dla nas wszystkich. Takie podejście lepiej owocuje. To nasza mała Ojczyzna więc zamiast sporów i urazów budujmy jedność.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:17



Ty już Boga do tej patologi nie mieszaj. Czekamy na obniżki i nie zaciąganie nowych kredytów.

Tak sie żegna Pan burmistrz

BiP Łaszczów - ogłoszenia - przetargi

Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie kredytu konsolidacyjnego długoterminowego w
wysokości 12 214 000,00 PLN z przeznaczeniem na spłatę zobowiązań z tytułu
długoterminowych kredytów wcześniej zaciągniętych w Banku Spółdzielczym w Łaszczowie
oraz przedterminowy wykup wyemitowanych obligacji. Szczegółowe warunki udzielenia i
spłaty kredytu konsolidacyjnego długoterminowego:
RECE OPADAJA
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:25

A ja proponuję już zapomnieć o podziałach politycznych bo to zła droga. Zacznijmy żyć jak jedno społeczeństwo, zadbajmy wszyscy razem o to co mamy i pracujmy nad tym by było coraz lepiej dla nas wszystkich. Takie podejście lepiej owocuje. To nasza mała Ojczyzna więc zamiast sporów i urazów budujmy jedność.

Najpierw musicie przeprosić Pana burmistrza ,że Go nie wybraliście bo nie może wyjść z traumy a taki był pewny wygranej ,tyle bimbtu na marne i plakatów i jak to teraz odrobić jak koryto zabrali
Na górę

Postautor: noga » 12 lis 2018, o 13:35

nogaaaaaa nogaaaaaaaa
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:36

Taki ktoś po przegranej ma zapewnione stanowisko pracy, zwykła osoba jak traci pracę jest pozostawiona sama sobie. Przeżyłem to osobiście i dałem radę. On ma lepiej bo będzie miał zapewnioną robotę więc nie mazać mi się tu, twardym trzeba być! No.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 13:48

Taki ktoś po przegranej ma zapewnione stanowisko pracy, zwykła osoba jak traci pracę jest pozostawiona sama sobie. Przeżyłem to osobiście i dałem radę. On ma lepiej bo będzie miał zapewnioną robotę więc nie mazać mi się tu, twardym trzeba być! No.


Tylko na jak długo ? Ten Pan o tym wie ,że decydentami będą osoby których kiedyś w perfidny sposób się pozbył nie bacząc na okoliczności ,przyszedł czas wyrównania rachunków , stąd tak cała rodzinka ma nosy na kwintę ale jest jeden pozytyw , nauczyli się mówić dzień dobry do mieszkańców i osób starszych
Na górę

Postautor: martabh » 12 lis 2018, o 13:53

A ile miał przegrany 700 coś? Nie dociera różnica?
Olka wygrala dlatego ze ludzie nie chce juz Pana G 8) Licza na cud ale cudu nie bedzie za 5 LAT beda gadac gorzej na PANI OLE :lol:
Na górę

Postautor: Bary » 12 lis 2018, o 14:00

Z całym szacunkiem ale patologia jest wtedy gdy ktoś śpi zaszczany pod sklepem, robi awantury domowe, bije dzieci, nie pracuje i siedzi na utrzymaniu mopsu. W tym przypadku takie określenia są bardzo nie na miejscu. Osoba która pisze takie słowa moim skromnym zdaniem najlepiej pasuje do tego określenia.
I bardzo dobrze I madrze napisane,inaczej bym tego nie ujeła,pozdrawiam
Na górę

Postautor: nju » 12 lis 2018, o 15:15

Z całym szacunkiem ale patologia jest wtedy gdy ktoś śpi zaszczany pod sklepem, robi awantury domowe, bije dzieci, nie pracuje i siedzi na utrzymaniu mopsu. W tym przypadku takie określenia są bardzo nie na miejscu. Osoba która pisze takie słowa moim skromnym zdaniem najlepiej pasuje do tego określenia.
I bardzo dobrze I madrze napisane,inaczej bym tego nie ujeła,pozdrawiam
Bary (r.m) - " inaczej bym tego nie ujęła" (r.ż) - zapomniałaś się czy skłamałaś?
Tak, tak, wiem, że kobiety mogą nosić męskie pseudo lub odwrotnie Bary/Baryniu!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:09

Tyle czasu już po wyborach, a w Łaszczowie dalej ranczo :lol:
Na górę

Postautor: uyt » 12 lis 2018, o 16:19

Tyle czasu już po wyborach, a w Łaszczowie dalej ranczo :lol:
Chcą, żeby było jak w ranczo - tu się żyje filmem typu ranczo, tańcem, śpiewem na różne sposoby z gwiazdami i bez gwiazd, kto komu co powiedział albo wymyślił, kto ma nowe buty albo gdzie stał na nogach albo......................, albo! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 18:05

A ile miał przegrany 700 coś? Nie dociera różnica?
Olka wygrala dlatego ze ludzie nie chce juz Pana G 8) Licza na cud ale cudu nie bedzie za 5 LAT beda gadac gorzej na PANI OLE :lol:
I bardzo dobrze po tyłkach dostaną przy okazji cała gmina to pomyślą przy następnych wyborach
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 18:28

Ale pokaz sztucznych ogni byl piekny oprawa muzyczna perfekcyjnie a nawet mieszkancy dopisali 😁
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 18:47

Mieszkańcy dopisali,tyle samochodów a tu pyk 3 min pokazów sztucznych ogni, wstyd, jakie miasto , takie fajerwerki.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”