Zlekceważony, upokorzony, ośmieszony tomaszowski elektorat PiSu

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:01

W dniu 25 lutego br. na 12 posiedzeniu Sejmu RP, Sławomir Zawiślak - poseł z naszego okręgu skierował do Ministra Infrastruktury pytanie w sprawie budowy obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego:

Szanowna Pani Marszałek!... , pytam: Czy ta inwestycja nie jest zagrożona, czy wszczęte przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie postępowanie przetargowe zostanie w tym roku zakończone i zostanie podpisana umowa z wykonawcą? Czy inwestycja ta będzie realizowana według wydanego już pozwolenia na budowę?

Odpowiedzi w imieniu Ministra udzielił podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Jerzy Szmit:

… Wysoka Izbo, odnośnie do obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego, o którą pytał pan poseł Zawiślak, chciałbym poinformować, że ona znajduje się na etapie daleko idącego zaawansowania. (…) 30 września ub.r. ogłoszono przetarg na wykonanie obwodnicy. Planowane podpisanie umowy z wykonawcą to IV kwartał tego roku, więc jest to już stosunkowo blisko. Planowana realizacja to lata 2016-2020, już w tym roku ma się rozpocząć. Tutaj nie ma w tej chwili żadnych zagrożeń. Ta inwestycja ma pełne finansowanie, więc nie sądzę, żeby tutaj jakieś problemy się pokazały poza tymi, które mogą wyniknąć w trakcie już normalnej realizacji, ale mam nadzieję, że takich problemów nie będzie. …
http://www.tomaszow-lubelski.pl/index.p ... 6&zoom=917

Odpowiadający: podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Jerzy Szmit
Warszawa, 22-07-2016
Szanowny Panie Marszałku,
w nawiązaniu do zapytania nr 659 posła Sławomira Zawiślaka ..., przedstawiam poniższe wyjaśnienia.
Nawiązując do kwestii podpisania umowy z wykonawcą i rozpoczęcia prac budowlanych w ramach budowy obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego w ciągu drogi ekspresowej S17 informuję, że zgodnie z obecnymi harmonogramami, planowana data podpisania umowy z wykonawcą to październik 2017 r. Roboty budowlane przewidywane są na lata 2019-2021.http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/Interp ... 61B&view=2

Taką oto "nagrodę" dostał tomaszowski bastion wyborczy PiSu za wszystkie "prawomyślne" głosowania.
A przecież wystarczyło tylko:
1. Dokończyć rozpoczęty jeszcze przez PO we wrześniu przetarg
2. Zaklepane jeszcze przez PO środki na budowę przeznaczyć po prostu na budowę.
Ciemny ludzie!!! Jesteś MURZYNEM. MURZYN MIAŁ ZAGŁOSOWAĆ NA PiS, MURZYN MOŻE ODEJŚĆ
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:05

OPRÓCZ CIEBIE NA TYM FORUM NIKT ELEKTORATU PIS NIE OBRAŻA. NIE GŁOSOWAŁEŚ NA PIS WIĘC PO JAKIEGO UJA FORUMOWY PRZYGŁUPIE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU ELEKTORATU PIS?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:49

Brawo elektorat PiS! Chcieliście Żukowskiego z doświadczeniem posła i wojewody, to macie co chcieliście. A na marginesie, może by pan panie Żukowski odszczekał swoje hasło wyborcze, bo po panu nie widać żadnego doświadczenia przydatnego miastu, chociażby na przykładzie obwodnicy. Niestety gierki i rozgrywki polityczne służą tylko poróżnieniu mieszkańców, jak nigdy dotąd, a miasto jest już tonącym okrętem. Pańskie rządy ostatnich 6. lat doprowadziły do wyludnienia miasta. Młodzi zwyczajnie stąd uciekają. Po prostu są mądrzy i widzą nieudolność, zakłamanie i pozoranctwo władz.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:52

Gość pisze:OPRÓCZ CIEBIE NA TYM FORUM NIKT ELEKTORATU PIS NIE OBRAŻA. NIE GŁOSOWAŁEŚ NA PIS WIĘC PO JAKIEGO UJA FORUMOWY PRZYGŁUPIE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU ELEKTORATU PIS?


Dużo byś dał, by nie być zlekceważonym, upokorzonym i ośmieszonym egzemplarzem tomaszowskiego elektoratu PiS. Ale jesteś. Twoi idole wypięli sie na ciebie. Nie zmienisz tego. Dużo razy, juz od początku roku, na tym forum w różnych wątkach pisałem, że z tą obwodnicą dla Tomaszowa to pisowskie oszustwo, które niedługo wyjdzie na jaw. Pisiorstwo takie jak ty, obrażając mnie - "udowadniało" idiotycznie jak się mylę i jaki jestem głupi. Jak byś nie zaklinał rzeczywistości - wyszło na moje. Pieniążki na tomaszowską obwodnicę powędrowały gdzie indziej, pewnie na spaprane totalnie 500+. Ale mam watpliwą satysfakcję, że jestem mądrzejszy niż cały, z tobą na czele, tomaszowski ciemny lud razem wzięty. Wolałbym obwodnicę. Ona byłaby, gdyby nie ciężka naiwność ciemnego ludu
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:53

Gość pisze:Brawo elektorat PiS! Chcieliście Żukowskiego z doświadczeniem posła i wojewody, to macie co chcieliście. A na marginesie, może by pan panie Żukowski odszczekał swoje hasło wyborcze, bo po panu nie widać żadnego doświadczenia przydatnego miastu, chociażby na przykładzie obwodnicy. Niestety gierki i rozgrywki polityczne służą tylko poróżnieniu mieszkańców, jak nigdy dotąd, a miasto jest już tonącym okrętem. Pańskie rządy ostatnich 6. lat doprowadziły do wyludnienia miasta. Młodzi zwyczajnie stąd uciekają. Po prostu są mądrzy i widzą nieudolność, zakłamanie i pozoranctwo władz.



A skąd nie uciekają? Mamy co chcieliśmy. Nie martw się o nas. Nie głosowałeś na PIS więc co ty właściwie chcesz? Będziesz tak jęczał do wyborów?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 17:58

Gość pisze:
Gość pisze:OPRÓCZ CIEBIE NA TYM FORUM NIKT ELEKTORATU PIS NIE OBRAŻA. NIE GŁOSOWAŁEŚ NA PIS WIĘC PO JAKIEGO UJA FORUMOWY PRZYGŁUPIE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU ELEKTORATU PIS?


Dużo byś dał, by nie być zlekceważonym, upokorzonym i ośmieszonym egzemplarzem tomaszowskiego elektoratu PiS. Ale jesteś. Twoi idole wypięli sie na ciebie. Nie zmienisz tego. Dużo razy, juz od początku roku, na tym forum w różnych wątkach pisałem, że z tą obwodnicą dla Tomaszowa to pisowskie oszustwo, które niedługo wyjdzie na jaw. Pisiorstwo takie jak ty, obrażając mnie - "udowadniało" idiotycznie jak się mylę i jaki jestem głupi. Jak byś nie zaklinał rzeczywistości - wyszło na moje. Pieniążki na tomaszowską obwodnicę powędrowały gdzie indziej, pewnie na spaprane totalnie 500+. Ale mam watpliwą satysfakcję, że jestem mądrzejszy niż cały, z tobą na czele, tomaszowski ciemny lud razem wzięty. Wolałbym obwodnicę. Ona byłaby, gdyby nie ciężka naiwność ciemnego ludu



A co ty kwa się o mnie martwisz przygłupie?

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 18:36

Debilu, jak zwykle coś bredzisz i zaklinasz rzeczywistość. "Obwodnica byłaby, gdyby nie PiS" to takie twoje wizje, jak updatek PiSu po dwóch latach, podstawiony przez organizatorów słup (o którym wszyscy wiedzą!), słowa Obamy i te wszystkie inne pierdoły, które wciskasz. Codziennie od rana do wieczora udowadniasz, że jesteś debilem. Myślisz, że jest jeszcze ktoś, kto o tym nie wie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 18:50

Gość pisze:Debilu, jak zwykle coś bredzisz i zaklinasz rzeczywistość. "Obwodnica byłaby, gdyby nie PiS" to takie twoje wizje, jak updatek PiSu po dwóch latach, podstawiony przez organizatorów słup (o którym wszyscy wiedzą!), słowa Obamy i te wszystkie inne pierdoły, które wciskasz. Codziennie od rana do wieczora udowadniasz, że jesteś debilem. Myślisz, że jest jeszcze ktoś, kto o tym nie wie?


Patrz, co pisałem tu, na tym forum na początku lipca, jeszcze przed pisowska decyzją o odlozeniu budowy obwodnicy: /Kasa/ Pewnie powędrowała. Na 500+. A fachowcy od początku przestrzegali,że 500+ nie ma finansowania. W tym roku PiS chlasta takie inwestycje jak obwodnica Tomaszowa. W przyszłym będzie gorzej. Trzeba będzie chlastać to, co nie pochlastane, tj. po dotacjach dla szkół, wydatkach na wojsko, policję, sądy, zarobkach budżetówki itd. No i zostanie jeszcze podnoszenie podatków :twisted:

Pisowski tomaszowski ciemny lud został wykiwany na amen. Jesienią tłumami poszedł głosować na PiS, a ten się na niego wypiął i w nagrodę za prawomyślne głosowanie - pieniążki na tomaszowską obwodnicę zabrał na co innego. Dla ciemnego ludu tomaszowskiego - pobudka z ręką w nocniku i lekcja jak nie należy głosować :panzielony: :panzielony: :panzielony:

viewtopic.php?f=17&t=105197&p=627703&hilit=obwodnica+tomaszowa#p627703

Komu ty chcesz wciskać, że JA zaklinam rzeczywistość, ja wciskam pierdoły??? Kiedy wreszcie walniesz się w ten swój pusty, zakuty łeb i pzyznasz w końcu, że nikt to nie robi tu z siebie idioty tak jak ty???
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2016, o 18:55

Gość pisze:
Gość pisze:Debilu, jak zwykle coś bredzisz i zaklinasz rzeczywistość. "Obwodnica byłaby, gdyby nie PiS" to takie twoje wizje, jak updatek PiSu po dwóch latach, podstawiony przez organizatorów słup (o którym wszyscy wiedzą!), słowa Obamy i te wszystkie inne pierdoły, które wciskasz. Codziennie od rana do wieczora udowadniasz, że jesteś debilem. Myślisz, że jest jeszcze ktoś, kto o tym nie wie?


Patrz, co pisałem tu, na tym forum na początku lipca, jeszcze przed pisowska decyzją o odlozeniu budowy obwodnicy: /Kasa/ Pewnie powędrowała. Na 500+. A fachowcy od początku przestrzegali,że 500+ nie ma finansowania. W tym roku PiS chlasta takie inwestycje jak obwodnica Tomaszowa. W przyszłym będzie gorzej. Trzeba będzie chlastać to, co nie pochlastane, tj. po dotacjach dla szkół, wydatkach na wojsko, policję, sądy, zarobkach budżetówki itd. No i zostanie jeszcze podnoszenie podatków :twisted:

Pisowski tomaszowski ciemny lud został wykiwany na amen. Jesienią tłumami poszedł głosować na PiS, a ten się na niego wypiął i w nagrodę za prawomyślne głosowanie - pieniążki na tomaszowską obwodnicę zabrał na co innego. Dla ciemnego ludu tomaszowskiego - pobudka z ręką w nocniku i lekcja jak nie należy głosować :panzielony: :panzielony: :panzielony:

viewtopic.php?f=17&t=105197&p=627703&hilit=obwodnica+tomaszowa#p627703

Komu ty chcesz wciskać, że JA zaklinam rzeczywistość, ja wciskam pierdoły??? Kiedy wreszcie walniesz się w ten swój pusty, zakuty łeb i pzyznasz w końcu, że nikt to nie robi tu z siebie idioty tak jak ty???





J,bij sobie baranka i sie uspokój. Pdły jakieś nam tutaj wciskasz. W skali kraju PIS -36% w sondażach a w skali lokalnej -nikt nie odwołuje Rady Miasta czy Burmistrza.Więc o czym ty nam tutaj codziennie pdlisz? I jeszcze napdlasz w imieniu wyborców PIS. Znalazłeś osobę głosującą na PIS która czuje się upokorzona i zawiedziona? Jak sie tak czujesz to pisz w swoim imieniu
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2016, o 08:34

Gość pisze:



J,bij sobie baranka i sie uspokój. Pdły jakieś nam tutaj wciskasz. W skali kraju PIS -36% w sondażach a w skali lokalnej -nikt nie odwołuje Rady Miasta czy Burmistrza.Więc o czym ty nam tutaj codziennie pdlisz? I jeszcze napdlasz w imieniu wyborców PIS. Znalazłeś osobę głosującą na PIS która czuje się upokorzona i zawiedziona? Jak sie tak czujesz to pisz w swoim imieniu


[b]Czy ty myślisz, że ja jestem tak durny jak ty i na ulicy rozglądam się za pisowskim elektoratem wykrzykującym, że czuje się wykpiony, zlekceważony, wyśmiany i olany???
Pieniądze na tomaszowską obwodnicę powędrowały na sfinansowanie innych, ważniejszych dla PiSu wydatków, takich jak kretyńskie, spaprane 500+. Dzięki temu inni mają i obwodnice i 500+, a tomaszowski elektorat pisowski za to płaci, zamiast nagrody za głosowania - ma ręke w nocniku. Tego nie zmienisz, ani nie zakrzyczysz. Ja teraz takich jełopów jak ty mogę pytać: a nie mówiłem??? Teraz masz jak na tacy zaślepiony jełopie pisowski za co kupuje takie poparcie PiS. Ale twoja sieczka pod deklem nie trawi tego, że takie źródełka kasy niedługo wyschną, a wtedy poparcie dla PiSu poleci na mordę. Na razie pisiorze robisz dobrą minę i jesteś tak ten cały Tylenda z ANR, który wylany z Agencji na zbity pysk za skandal z Pride of Poland - chrzani coś o honorowej dymisji. Chrzań sobie i ty. Na takie chrzanienie tylko tacy jak ti idioci nabierać się dają
[/b] :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2016, o 12:47

Debilu, skoro PiS nie może wybudować obwodnicy, bo potrzebuje tych pieniędzy na 500+, to co robiła z tymi pieniędzmi na obwodnicę PO, która przez 8 lat nie miała na nią kasy, a 500 nie dawała?
W takim świetle PiS jedynie może zyskać, nie stracić.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2016, o 12:59

Przypomina mi PIS wiecie kogo a no Gierka, też pożyczał a potem cały naród spłacał jego długi. Byśmy my wszyscy nie spłacali długów PISu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2016, o 13:18

Gierka? A wcześniejszych rządów Ci nie przypomina? PiS to pierwsza partia od czasów Gierka, która pożycza czy generalnie po prostu mało wiesz i tylko Gierka kojarzysz?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2016, o 13:54

PIS - 36% , PO + Nowoczesna - 26% :panzielony: Pozdrawia lemingi zlekcewazony,osmieszony elektorat PIS :panzielony:
Na górę

Postautor: Honorka » 20 sie 2016, o 13:57

Ja tesz głosuje za PISem, przynajmniej wychowowam trójkę dzieci i zwolniłam się z pracy. A co mi dało PeO?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”