Zespół muzyczny ARTO????

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: gossc » 31 mar 2014, o 20:18

pytanie czy urzęd skarbowy już ich sprawdzał skoro tyle istnieją?
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2014, o 08:18

gossc pisze:pytanie czy urzęd skarbowy już ich sprawdzał skoro tyle istnieją?

takie pytanka zadają sobie zawistni i donosiciele .... ewentualnie konkurencja .... :lol: :lol:
przecież nie weselnicy ..... :D
Na górę

Postautor: zetZet » 1 kwie 2014, o 23:54

goscc pisze:kolejny nowy zespół co sam siebie reklamuje. pytanie jak wcześniej się nazywali? :?: :?:

Skąd te osądy, że sami siebie reklamują?
zazdrość bierze bo większośc wypowiada się pozytywnie na ich temat? :]
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2014, o 15:04

gossc pisze:pytanie czy urzęd skarbowy już ich sprawdzał skoro tyle istnieją?

no właśnie, a który z tomaszowskich zespołów czy dj wystawi fakturę np VAT? za usługę
Na górę

Postautor: Rocky113 » 9 kwie 2014, o 18:35

Gość pisze:
Rocky113 pisze:Jeśli fotki przedstawiają faktyczny stan sprzętowy, to można liczyć na częściowe przynajmniej granie... Z demówek niewiele wynika, ale nie słychać "znajomych aranży" z GW8, więc można zaryzykować...


Teee fachowiec :lol: a ty miał kiedy gw-8 w rękach, wie co on potrafi? Ma aranże troszkę lepsze niż brzmienie tych pseudo MIDI z Yamahy na wymienianych przez ciebie fotkach no ale przecież ty grasz w znanej kapeli to musisz wiedzieć lepiej...


Masz jakiś uraz czy co, że nie potrafisz rozmawiać "po ludzku"...?
Akurat w mojej kapeli "rozrywkowej" obydwaj koledzy mają po GW8, więc wiem co nieco o nim...
A przede wszystkim mam uszy i słyszę.
Na górę

Postautor: weselnie » 13 kwie 2014, o 00:29

Witam serdecznie. Polecam ten zespół!!!!!! byłam aż na 3 weselach gdzie grali i za każdym razem sie wybawiłam :) Chcę ich zamówić na Swoje wesele, ale mają już zajęty termin w 20015r, więc postaram sie przełozyć wesele na inny termin
Polecam!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Asia123 » 16 sie 2014, o 17:51

Polecam zespół Arto. Grali na moim weselu w lipcu tego roku i wszystkim się bardzo podobało - zarówno młodszym jak i starszym. Świetnie prowadzą zabawy oczepinowe.
Na górę

Postautor: mlody879 » 5 wrz 2014, o 14:07

Witam, polecam ten zespół w 100% młodzi energiczni ludzie. Jestem w 100% zadowolony POLECAM!!!! :)
Na górę

Postautor: elizzka » 28 maja 2015, o 17:52

Witam, grali u mnie w kwietniu i super zespół. Mają fajne zabawy i fajnie bawią gości. Jeżeli jest taka możliwość mogą wystawić Ci fakturę, akurat przy rozliczeniu ze mną rozmawiali ile to im skarbówka wypłaty pobiera, bo śmieli sie ze 1/4 wesela grają na podatki ;) .
A poza tym jeszcze raz polecam wesele udało sie na 100%
Ja mój mąż i wszyscy goście bardzo sobie chwalili arto.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2015, o 05:19

elizzka pisze:Witam, grali u mnie w kwietniu i super zespół. Mają fajne zabawy i fajnie bawią gości. Jeżeli jest taka możliwość mogą wystawić Ci fakturę, akurat przy rozliczeniu ze mną rozmawiali ile to im skarbówka wypłaty pobiera, bo śmieli sie ze 1/4 wesela grają na podatki ;) .
A poza tym jeszcze raz polecam wesele udało sie na 100%
Ja mój mąż i wszyscy goście bardzo sobie chwalili arto.

zapsuł arto wyrzygać sie warto
Na górę

Postautor: Mlody17 » 30 wrz 2015, o 11:22

Też słyszałem o nich dobre opinie. Siorka kameruje wesela i już trochę w swoim życiu nasłuchała się różnych grajków. Mówiła że z czystym sercem może polecić tylko jeden zespół, właśnie ARTO.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2015, o 14:33

ARTO i ALBATROS brać się do grania - nie do reklamowania
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2015, o 18:18

Mlody17 pisze:Też słyszałem o nich dobre opinie. Siorka kameruje wesela i już trochę w swoim życiu nasłuchała się różnych grajków. Mówiła że z czystym sercem może polecić tylko jeden zespół, właśnie ARTO.


to pewnie dobrze siostrze musieli zrobić :oops:
Na górę

Postautor: zadowolo » 13 lut 2016, o 11:46

Trochę słabo ze konkurencja wypowiada sie o arto jak również o innych zespołach typu "żanada" "sami sie reklamują" itp. nie podając żadnych negatywnych przykładów. Skoro byłeś/byłaś na weselu gdzie grał zespół arto czy inny zespół to napisz co dokładnie Ci sie nie podobało. U mnie grali i mi sie wszystko podobało, repertuar dobierają pod gości, można sie z nimi dogadać, są ugodowi i co najważniejsze NIE GWIAZDORZĄ!!!!!!!Co jest bardzo popularne wśród "lepszych" zespołów. Obdzwoniłem przed moim ślubem kilka zespołów i niektórym sie w głowie poprzewracało!!! Mają takie wymogi ze szok!! Zadzwoniłem do zespołu arto i wszystko można z nimi dogadać!! jeżeli czegoś nie mogą zrobić to opisują sytuacje dalczego nie mogą tego zrobić i proponują lepsze rozwiązania ja ich posłuchałem i pomogło mi to zorganizować moje wesele, ale nie ze im sie nie chce i tyle!! Są mili i NIE PIJĄ ALKOHOLU!! po weselu przyszedłem do nich i było wypite połowa flaszki, bo wypili troszkę z gośćmi, ale co najważniejsze dwóch chłopaków, którzy prowadzą całą imprezę nie pije w ogóle, chyba ze tak jak u mnie po weselu do nich poszedłem ale i tak jeden z nich to kierowca i nawet po weselu nie pił, także na weselu są trzeźwi. Nie traktują wesel jak pracy i nie ma czegoś takiego ze grają wesela robiąc młodym łaske ze przyjechali. Kiedy pojechałem do fotografa po materiał z wesela, to oni też zaczeli sami temat o zespole i powiedzieli ze arto to fajny zespół, a widzą co tydzień inny zespół więc mają porównanie.
Wybierając zespół na moje wesele przeczytałem dużo forów i troche jest przykre ze konkurencja wypowiada sie o kolegach z branży niegatywnie i nie podając żadnych przykładów!!! Więc jeszcze raz powtarzam jeżeli komuś coś sie nie podoba niech to opisze, komentarze typu "nie polecam","żenada" zostawcie sobie dla siebie. Mamy wolny wybór więc niech wypowiadaja sie osoby, które rzeczywiście były na weselach i mają coś do powiedzenia. A jeżeli masz za dużo czasu to zajmij sie czymś zeby Twój zespół był lepszy a nie obgadywaniem innych. To jest chore.
Mi sie zespół arto podobał pod każdym względem więc ja mogę go polecić, ale kazdy ma Swój gust więc trzeba zadzwonić i pogadać, są mili i przyjemnie sie z nimi rozmawia, więc można zadzwonić i porozmawiać.
Mój brat teraz szuka zespołu na wesle w 2017 roku i dzwonił do arto, ale mają już zajęty prawie cały rok, dlatego musieli przestawiać wesle pod arto. Tak więc skoro mają zajęty prawie cały 2017r(a to dwa lata do przodu!!!) to chyba świadczy o tym ze są dobrzy, daltego denerwują mnie komentarze typu "żenada"
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2016, o 11:51

uczony to ty jestes ,ale czy oni zagraja jeden numer na zywo oj chyba nie ,co o tym sadzisz??????
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”