Najlepsze drinki w Tomaszowie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Smakosz » 28 sie 2011, o 22:47

Wiecie gdzie w Tomaszowie można się napić dobrego drinka? Wydaje mi się że w Diavolo podają najsmaczniejsze a najgorszy jaki piłem to w Capri, ze skąpą ilością lodu, zresztą koktajle tam też mają nie najlepsze. No ale cóż to tylko kwestia smaku.
Na górę

Postautor: Latte » 29 sie 2011, o 21:12

Smakosz pisze:Wiecie gdzie w Tomaszowie można się napić dobrego drinka? Wydaje mi się że w Diavolo podają najsmaczniejsze a najgorszy jaki piłem to w Capri, ze skąpą ilością lodu, zresztą koktajle tam też mają nie najlepsze. No ale cóż to tylko kwestia smaku.




Ja tam piłam dobre w Kraku ;) Jeden szczególnie podpadł mi do gustu, ale jak na złość nazwa wypadła mi z głowy. Przepis chętnie bym napisała. Ponadto znalazłam coś dla kobiet, choć sama jeszcze nie posmakowałam:


Drinki: Screaming Orgasm http://miksuj.pl/DrinkiSzczegoly.aspx?id=162

Wiecej drinków: http://miksuj.pl/Drinki.aspx
Na górę

Postautor: Smakosz » 29 sie 2011, o 22:10

A jakie miejsce w Krakowie byś poleciła? Chętnie się tam wybiorę żeby spróbować. :)
Na górę

Postautor: Latte » 29 sie 2011, o 23:05

Smakosz pisze:A jakie miejsce w Krakowie byś poleciła? Chętnie się tam wybiorę żeby spróbować. :)



Boom Bar Rush jeden z moich ulubionych klubów (fajna muza do tańczenia), Carpe Diem II (muzyka rockowa), Sisha club, gdzie można zapalić fajkę wodną (osobiście nie byłam, ale mi polecano, także wybiorę się kiedyś), Budda Drink & Garden (można posiedzieć w ciepłą noc w ogródku- polecam), Baccarat club (taki sobie, ale poznałam tam fajnych ludzi, więc dam ten plus, oraz + za saksofonistę). Jest naprawdę wiele fajnych miejsc: Cień, Gorączka (trochę mało miejsca, więc wiadomo od czego nazwa), Ministerstwo, Stalowe Magnolie (nie byłam, ale polecano). Osobiście polecam także odwiedzić Kazimierz, gdzie jest pełno klimatycznych knajpek do "posiedzenia" i "posłuchania" np. Alchemia. A najbardziej powaliła mnie na nogi nazwa pewnego lokalu, gdzie nazwa brzmi: "Pierwszy lokal na Stolarskiej po lewej stronie, idąc od Małego Rynku" ;) Całego Krakowa nie zwiedziłam. Zapewne dużo mnie ominęło.
Na górę

Postautor: Smakosz » 30 sie 2011, o 18:00

Dziękuję za odpowiedź. Jak będę się gdzieś wybierał to na pewno się tym zasugeruję. Byłem w kilku miejscach i potwierdzam, że w Gorączce i Carpe Diem można się dobrze wybawić. Polecam jeszcze Społem na Placu Szczepańskim - w klimacie komunistycznym ale ze świetną muzyką do potańczenia i poskakania. :)
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2011, o 21:38

Przypomniał mi się jeszcze jeden klub na Kazimierzu Klub Enzo, choć nie byłam, bo zawsze z grupką znajomych decydowaliśmy się w końcu na inną potańcówkę czy posiadówkę ;) Z tego co teraz czytam to grają tam Dance/House/Techno/Broken Beats. Dla mnie już raczej nie, bo taka muza to raczej za moich młodszych czasów słuchałam, ale dostaliśmy kiedyś specjalne zaproszenie:


9 maja w Klubie ENZO bawimy się w klimatach disco polo! To kolejna z cyklu impreza, na której serwowana będzie muzyka, którą wszyscy dobrze znamy i - choć nie zawsze się do tego przyznajemy - kochamy; -) Za konsoletą Dj Kiełbasa, na parkiecie jak zwykle świetni ludzie. Bawimy się do białego rana, serdecznie zapraszamy!

PS. Dresik jak najbardziej wskazany :-)


Nie wiem czy nadal mają takie oferty.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2011, o 11:58

w diavolo drinki dobre!?? bałagam! okropne zamówiłam tam takiego drinka niebieskiego już nie pamiętam nazwy ale piłam go w innym tomaszowskim barze a w diavolo? wydałam 16 zł w błoto nie dało się tego pić! polecam pijanego kazika w republice dobry orzeźwiający drink który mozna pić i pić ;)
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2011, o 14:27

temat drinki w tl odpowiedzi jak to smecze krakowskie go wno destylowane pija w krakowie i jakie to dobre (zagraniczne go wno sliczne) w diavolo od nie dawna maja wodke itp co mnie akurat cieszy bo tego mi tam brakowało wiec i drinki naucza sie z czasem robic , poza tym drinki to pija dziewczynki:D prawdziwy facet z krwi i kosci nie bezcześci alkoholi!! piwo to piwo wodka to wodka i łycha to łycha, tylko spe da lone cioty i kobiety pija drinki.

w każdym lokalu w Tomaszowie jest taki jeden drink a nazywa się "ja stawiam" i jeszcze nikt nie wybrzydzał po nim... ;] dusi grosze:D
Na górę

Postautor: Smakosz » 31 sie 2011, o 16:18

Jeżeli sądzisz że w Diavolo drinki są niedobre to polecam przejść się do Capri i spróbować Mojito. Smakuje tam jak wódka z ciepłą wodą bo nawet lodu poskąpili. Na dodatek woda sodowa w składzie jest niegazowana i do tej pory się zastanawiam jak oni to zrobili. To jest porażka a nie Mojito. Co do niebieskiego drinka w Diavolo to piłem Blue Lagoon (czy coś takiego...) i to był kolejny drink który mi tam smakował.

Do kolegi, który sądzi że prawdziwi mężczyźni nie piją drinków. Ja uważam że prawdziwi mężczyźni nie powinni się bać pić dobrych drinków tylko dlatego że jacyś niedowartościowani chłoptasie uważają inaczej. Przede wszystkim mężczyzna powinien się umieć wypowiedzieć poprawną polszczyzną i nie ważne czy na forum internetowym czy w barze.

Pozdrawiam :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2011, o 20:58

Polecam w Indyjskiej na Łaszczowieckiej drink z imbirem, naprawdę warto tego posmakować dla mnie rewelacja, inne też robią dobre ale ten z imbirem jest OK. Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2011, o 07:50

najlepsze drinki sa w indian masala
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2011, o 11:25

najlepsze drinki sa w biedronce
Na górę

Postautor: marshag » 5 wrz 2011, o 04:54

" W Tomaszowie nic się nie dzieje..." Takie zdanie bardzo często można usłyszeć w naszym mieście. A kiedy coś WSPANIAŁEGO się dzieje, to malkontenci są akurat bardzo zajęci i nie mają czasu... Niech żałują Ci, którzy nie wybrali się dziś wieczorem do TDK na spektakl w ramach IV Wiosny z Teatrem na Kresach.

Monodram "Hotel Babilon" w wykonaniu Aldony Jankowskiej rozbawiЕ‚ i zachwyciЕ‚ wszystkich widzГіw, byЕ‚ wyjД…tkowД… i szczegГіlnД… alternatywД… dla siedzenia przed telewizorem lub nad kuflem piwa. Szkoda, Ејe tak nieliczni mieszkaЕ„cy zacnego grodu Tomaszowa z tej moЕјliwoЕ›ci skorzystali.
Различные по цене и исполнению,
[url=http://www.marshag.ru/Лестницы_из_стекла_и_нержавеющие_перила_со_стеклом]для лестниц перила стеклянные[/url]. Всегда качественная облицовка ступеней лестниц.
Quickly and qualitatively, furnish of a ladder by an oak on the patented technology
Na górę

Postautor: marshag » 5 wrz 2011, o 04:59

Различные по цене и исполнению,
[url=http://www.marshag.ru/Стеклянные_лестницы_и_ограждения_из_стекла]перила лестницы из стекла[/url]. Всегда надежная
отделка бетонной лестницы.
Quickly and qualitatively, furnish of a ladder by a tree on the patented technology
Na górę

Postautor: Karolina » 5 wrz 2011, o 09:25

Ja piłam najlepsze drinki w Tabasco!!!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”