Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 17 cze 2021, o 18:59

W Polsce zidentyfikowano dotąd 12 przypadków wariantu gamma (brazylijskiego), 84 wariantu delta (indyjskiego) i 33 wariantu beta (południowoafrykańskiego) - informuje GIS. Jednocześnie wskazano, że w naszym kraju dominuje obecnie wariant alfa (brytyjski) koronawirusa, ale są też inne.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-ktory-wariant-dominuje,nId,5303272#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 17 cze 2021, o 11:04

„Jak dotąd, nikt nie zdementował wyciekających mejli. Jeden z nich – domniemana korespondencja między PMM a @nmaliszewski z grudnia – pokazuje skandaliczny tryb podejmowania decyzji w sprawie zamykania branż. Bez analizy, na oko, bo tak. Niby było wiadomo, a jednak szokuje” – ocenił.https://nczas.com/2021/06/17/e-maile-dworczyka-tak-rzad-wymyslal-koronarestrykcje-wyciekly-szokujace-informacje/

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 14:22

Pisowca czy nie przeciez to trzeba mieć nawalone we łbie żeby takie coś umieszczać na forum.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 14:18

Gość pisze:
> to robota pisowca

Sam to zrobiłeś to wiesz, pisowcu.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 14:02

to robota pisowca

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 13:00

a temu co odprdoliło?

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 12:32

wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !wróć komuno !

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 16 cze 2021, o 12:14

".........................."

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 15 cze 2021, o 05:43

Gość pisze:
> Jest ryzyko, że wariant Delta może spowodować jesienią nową falę epidemii -
> przestrzega ​były komisarz Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) dr Scott
> Gottlieb. Ekspert dodaje, że w tej chwili Delta odpowiada za 10 proc.
> wszystkich zakażeń koronawirusem w USA.
>
> Czytaj więcej na
> https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wariant-delta-scott-gottlieb-jesienia-moze-spowodowac-nowa-f,nId,5296793#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
>
> to nie będzie miało końca

Zabrać lekarzom horrendalne dodatki covidowe i plandemia się skończy.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 14 cze 2021, o 23:37

Jest ryzyko, że wariant Delta może spowodować jesienią nową falę epidemii - przestrzega ​były komisarz Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) dr Scott Gottlieb. Ekspert dodaje, że w tej chwili Delta odpowiada za 10 proc. wszystkich zakażeń koronawirusem w USA.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wariant-delta-scott-gottlieb-jesienia-moze-spowodowac-nowa-f,nId,5296793#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

to nie będzie miało końca

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 13 cze 2021, o 18:05

BO LUDZIE CHCĄ ŻYĆ A NIE BYĆ KRÓLIKAMI DOŚWIADCZALNYMI FIRM FARMCEUTYCZNYCH!! KOWID NIE ZABIJA SZCZEPIONKI JUŻ TAK!!!

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 13 cze 2021, o 17:59

W grupie 80+ wciąż nie zaszczepiło się 40 proc. osób. Pracownicy przychodni, którzy dzwonią do seniorów, by zachęcić ich do szczepień, podkreślają, że często spotykają się z odmową.

Lekarze rodzinni zrzeszeni w Porozumieniu Zielonogórskim są zgodni: wśród osób starszych minęła już fala entuzjazmu do szczepień przeciw COVID-19 i, jak podkreśla organizacja, "obecnie w tej grupie pacjentów chętnych jest jak na lekarstwo".

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/magdalena-raducha/news-szczepienia-seniorow-lekarze-potrzebna-kampania-widze-tu-rol,nId,5290793#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 4 cze 2021, o 21:00

https://www.o2.pl/zdrowie/smiertelnie-grozna-grzybica-rozprzestrzenia-sie-bardzo-szybko-6647031063128896a

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 3 cze 2021, o 06:21

Na mrówkach pasożytuje grzyb który pod koniec jej życia powoduje, że owad szuka wysokiej trawy wspina się na nią i tam grzyb rozbija mu główkę wysyłając długi maszt pełny zarodników. Jakby to przeszło na ludzi szukaliby anten, kominów, wchodzili na dachy. Ciekawe, że procesy chemiczne grzyba potrafią tak sterować organizmem.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 2 cze 2021, o 20:42

Oczywiście w wytycznych GIS znalazł się tez nakaz utrzymywania dystansu 1,5 metra wszystkich od wszystkich. Do sanepidu nie dotarła jeszcze informacja, że w pomieszczeniu zamkniętym żaden dystans nie chroni przed zakażeniem, więc jest to zalecenie bez sensu.

Wisienką na torcie tych absurdalnych wytycznych, które nie tylko są sprzeczne z wiedzą naukową, ale również wprowadzają dyskryminację, jest zalecenie dotyczące toalet. – Rekomenduje się wydzielenie oddzielnych toalet dla obywateli i członków komisji – czytamy w wytycznych. Najlepiej w ogóle zakazać korzystania z toalety. Niech każdy wysika się w domu, albo pod krzakiem.

Jedynym sensownym zaleceniem GIS jest nakaz częstego wietrzenia pomieszczeń. Reszta jest spisem absurdów, które nie mają żadnego wpływu na transmisję wirusa. Ale przecież nie o to chodzi, żeby zachowywać się racjonalnie, tylko żeby traktować ludzi jak stado baranów. Psychozo trwaj!

https://wprawo.pl/skandaliczna-rekomendacja-gis-ws-wyborow-zaszczepieni-i-ozdrowiency-preferowani-jako-czlonkowie-komisji-wyborczych/

Na górę