Zwycięstwo, które pozwala myśleć o pierwszej szóstce. Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 2:1 (film)

Ważne zwycięstwo w XII kolejce o mistrzostwo IV ligi lubelskiej odnieśli piłkarze Huczwy Tyszowce, którzy na własnym boisku pokonali Ładę 1945 Biłgoraj 2:1. Od pierwszego gwizdka sędziego przewaga należała do podopiecznych Krzysztofa Rysaka, ale tylko raz w pierwszej połowie udało im się trafić do bramki przyjezdnych, za sprawą gola zdobytego w 37 min przez Rafała Kycko. Gdy po przerwie  w 57 min rezultat podwyższył Dariusz Michna wydawało się, że piłkarze z Tyszowiec odniosą pewne i spokojne zwycięstwo.

Pewnie by tak było, gdyby nie katastrofalny błąd w 89 min bramkarza Huczwy Jakuba Wyłupka, który chyba postanowił w końcówce meczu podgrzać nieco emocji wśród swoich kibiców i w niegroźnej sytuacji sprokurował okazję dla gości, którzy ci skrupulatnie z niej skorzystali. Na szczęście na wyrównanie przyjezdnym zabrakło już czasu, co oznaczało drugie zwycięstwo Huczwy w roli gospodarza. Po rozegranych XII kolejkach „biało-zieloni” zajmują 7 pozycję w tabeli i nadal się liczą w grze o pierwszą szóstkę.