Zwycięstwo juniorek TKS Tomasovia na inaugurację

Bardzo dobrze rozpoczęły rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze juniorki TKS Tomasovia, które pokonały swoje rówieśniczki z Międzyrzeca Podlaskiego 3:0. Nawet przez moment nie było wątpliwości kto wygra dzisiejszy mecz. Siatkarki z Tomaszowa górowały nad rywalkami w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

Tylko w pierwszym secie zawodniczki UKS Międzyrzecka Trójka Mika starały się nawiązać równą walkę z siatkarkami z Tomaszowa, zdobywając 21 punktów. Kolejne dwa sety to zwycięstwa Tomasovii do 11 i 7.

20151018114358juniorki

20151018114930jun

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski : UKS Międzyrzecka Trójka Mika Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:21, 25:11, 25:7)