ZUS szkoli w Tomaszowie z zasiłków

Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo policzyć wysokość zasiłku chorobowego i macierzyńskiego? Tę trudną tematykę Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozjaśni podczas bezpłatnego szkolenia w Tomaszowie Lubelskim.

Szkolenie odbędzie się 25 stycznia w siedzibie tomaszowskiego inspektoratu ZUS. Jest przeznaczone przede wszystkich dla zakładów pracy, które samodzielnie obliczają i wypłacają zasiłki. – Podczas spotkania będzie mowa między innymi o zasadach uwzględniania określonych składników wynagrodzeń przy ustalaniu wysokości zasiłków chorobowych i macierzyńskich. Skoncentrujemy się na świadczeniach dla pracowników i zleceniobiorców – zapowiada naczelnik Wydziału Zasiłków z Oddziału ZUS w Biłgoraju, Aneta Kurylak.

Na szkolenie pod hasłem „Ustalanie podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa” obowiązują wcześniejsze zapisy. Swój udział należy zgłosić pod numerem telefonu 84 664 44 68 (w godz. 8.00-15.00). Spotkanie z ekspertem od zasiłków odbędzie się w sali konferencyjnej (nr 209) na pierwszym piętrze inspektoratu ZUS, przy ul. Jana Pawła II 6. Zacznie się o godz. 10.00.