Zmiany kadrowe w tomaszowskiej komendzie

Dotychczasowy zastępca komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Lubelskim kom. Szymon Mroczek pożegnał się z policjantami i pracownikami naszej jednostki. Od dziś będzie kierował jednostką policji w Janowie Lubelskim. Od dziś pełniącym obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim jest kom. Bogdan Kulas.

Komisarz Szymon Mroczek od 1 marca 2016 pełnił służbę jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim. Wczoraj odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta. Komendanta powiatowy mł.insp. Artur Deryło  zabierając głos podziękował za współpracę. Podkreślił ogromny profesjonalizm kom. Szymona Mroczka i jego zaangażowanie w pracę.

    Komendant Mroczek podczas pożegnania powrócił pamięcią do pierwszych dni swojej służb i kolejnych jej poszczególnych etapów. Nie obyło się bez łez wzruszenia z obu stron Niewątpliwe kolejne i niezmiernie ważne zadania czekają na kom. Szymona Mroczka teraz w Komendzie Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim, gdzie właśnie od dziś będzie nadzorował pracę całej jednostki.

     Normalna koleją rzeczy jest to, że nastąpiły zmiany kadrowe w jednostce. Od dziś pełniącym obowiązki I Zastępcy komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim jest kom. Bogdan Kulas, który przez ostatnie lata pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Ruchu Drogowego. Na tym stanowisku zastąpi go teraz asp.szt. Tadeusz Bielecki, który był zastępcą naczelnika prewencji. Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji od dzisiaj jest nadkom. Mariusz Joniec. Wszystkim nowo mianowanym życzymy dalszych awansów i spokojnej służby.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski