Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj przed południem na skrzyżowaniu przed Suścem, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Wstępną przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującą BMW, która uderzyła w Skodę a ta w Toyotę. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, kierujący byli trzeźwi.

Dzisiaj po godzinie 10:00 na skrzyżowaniu ulic Leśnej z ulicą Tomaszowską tuż przed Suścem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech osobówek.

Ze wstępnych ustaleń policjantów „drogówki” wynika, że kierująca BMW 56-letnia mieszkanka gminy Susiec jadąc ulicą Leśną nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującej się na drodze z pierwszeństwem Skodzie. Kierujący Skodą 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, siłą uderzenia został zepchnięty na znajdującą się na skrzyżowaniu Toyotę. 48-letniej kierującej Toyotą, mieszkance Przemyśla oraz kierującej BMW na szczęście nic poważnego się nie stało, natomiast 38-latek ze Skody został przewieziony do szpitala.

Uczestnicy tego zdarzenia podróżowali bez pasażerów, a stan trzeźwości kierujących wykazał, że byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia trwają w dalszym ciągu czynności służbowe. Droga z niewielkimi utrudnieniami jest przejezdna, policjanci kierują ruchem.

Apelujemy do wszystkich wypoczywających w rejonach turystycznych na Roztoczu o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego co w połączeniu z wzajemną życzliwością, szacunkiem i wyrozumiałością z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski