Zatrzymany sprawca włamania do garażu

Tomaszowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do garażu. Jego łupem padła frezarka. Sprawcą okazał się 27- letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania wcześnie już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Skradzione narządzie zdążył zastawić w lombardzie, jednakże policjantom udało się je odzyskać.

W piątek 26 stycznia 2018 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim ustalili i zatrzymali sprawcę  kradzieży z włamaniem do garażu, który w dniu 19 stycznia 2018 roku  po wyjęciu szyby z ram okiennych wszedł do zamkniętego garażu skąd skradł frezarkę o wartości 120 złotych na szkodę 30-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego.

   Sprawcą okazał się 27- letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania wcześnie już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Skradzione narządzie zdążył zastawić w lombardzie, jednakże policjantom udało się je odzyskać. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty, grozi mu kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski