Zajazd Biesiada wygrywa „Nocny Turniej 4 Piłkarskich” o puchar serwisu tomaszów.pl

W miniony piątek hala sportowa OSiR po raz pierwszy w tym roku, a w ogóle po raz szósty gościła piłkarzy rywalizujących w „Nocnym Turnieju 4 Piłkarskich”. Tym razem wszystkie drużyny, które zgłosiły się do wspomnianego turnieju walczyły o puchar naszego serwisu tomaszów.pl.

W sumie tych drużyn było pięć Drewniany Pocisk, Zajazd Biesiada, Wczorajsi, Gąsiory Tarnoszyn oraz Młode Wilki. Faworytami zawodów byli bez wątpienia piłkarze Zajazdu, którzy biorą udział również w „Tomaszowskiej Halowej Lidze Firm” gdzie walczą o tytuł mistrzowski z Valentino. Jednak turnieje nocne mają swój specyficzny klimat, gdzie gra na mniejszej hali jest zdecydowanie szybsza i intensywniejsza, przez co mecze są niezwykle emocjonujące i zdecydowanie trudniej jest w nich o zwycięstwa.

Przekonali się o tym już w pierwszym swoim meczu piłkarze Zajazdu Biesiada, którzy w starciu z Wczorajszymi tylko zremisowali co było sporą niespodzianką. O ile ten wynik remisowy można było nazwać niespodzianką, o tyle w drugim meczu Zajazdu nastąpiła sensacja, a sprawili ją piłkarze zespołu Drewniany Pocisk, którzy jak się okazało na koniec zawodów zajęli czwarte przedostatnie miejsce. Po niezbyt udanym początku piłkarze Zajazdu w dalszych spotkaniach spisywali się o niebo lepiej, ponieważ kolejnych pięć pojedynków zakończyło się ich zwycięstwami, choć te wygrane nie przyszły łatwo, o czym świadczy fakt, że w większości były to zwycięstwa różnicą jednej bramki.

W ostatnim spotkaniu, jakie rozegrała ekipa Zajazdu Biesiada padł remis 1:1 z Młodymi Wilkami co w sumie oznaczało, iż ten zespół zdobył 17pkt, które pozwoliły na zwycięstwo w całym turnieju. Jednak zespół, który zajął drugie miejsce w końcowej klasyfikacji Wczorajsi zgromadził na swoim koncie tyle samo punktów co zwycięzcy. O końcowej kolejności zadecydowały mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami, a tutaj minimalnie lepsi byli piłkarze Zajazdu Biesiada, którzy w rewanżowym starciu wygrali 3:2.

 

Po zmaganiach sportowych mimo późnej pory (piłkarze skończyli grać o 02:30) odbyło się wręczenie pucharów, które ufundował nasz serwis. Otrzymały je pierwsze trzy zespoły, a najlepszy strzelec, którym okazał się Jacek Paszkiewicz z Zajazdu Biesiada otrzymał pamiątkową statuetkę.Poniżej prezentujemy komplet rezultatów, a po więcej informacji dotyczących turnieju odsyłamy na stronę internetową organizatorów tss.tomaszow.info .

Wyniki:

Młode Wilki-Drewniany Pocisk 5:1
Wczorajsi-Zajazd Biesiada 2:2
Drewniany Pocisk-Wczorajsi 2:6
Gąsiory Tarnoszyn Młode Wilki 1:2
Wczorajsi-Gąsiory Tarnoszyn 3:2
Zajazd Biesiada-Drewniany Pocisk 3:4
Gąsiory Tarnoszyn-Zajazd Biesiada 3:4
Młode Wilki-Wczorajsi 1:3
Zajazd Biesiada-Młode Wilki 3:2
Drewniany Pocisk-Gąsiory Tarnoszyn 3:5
Drewniany Pocisk-Młode Wilki 0:2
Zajazd Biesiada-Wczorajsi 3:2
Wczorajsi-Drewniany Pocisk 6:1
Młode Wilki-Gąsiory Tarnoszyn 4:1
Gąsiory Tarnoszyn-Wczorajsi 1:6
Drewniany Pocisk-Zajazd Biesiada 2:5
Zajazd Biesiada-Gąsiory Tarnoszyn 4:3
Wczorajsi-Młode Wilki 2:2
Młode Wilki-Zajazd Biesiada 1:1
Gąsiory Tarnoszyn-Drewniany Pocisk 1:2

Końcowa tabela:

Msc

Drużyna

M

Pkt

Z

R

P

BZ

BS

RB

1.

Zajazd Biesiada

8

17

5

2

1

25

19

6

2.

Wczorajsi

8

17

5

2

1

30

14

16

3.

Młode Wilki

8

14

4

2

2

19

12

7

4.

Drewniany Pocisk

8

6

2

0

6

15

33

-18

5.

Gąsiory Tarnoszyn

8

3

1

0

7

17

28

-11