Zagrali dla Jerzego Senejko i zebrali ponad 35 tys zl.

W sobotę 25 maja w hali ZS Nr2 w Tomaszowie Lubelskim odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Jurka”, podczas którego zbierano środki na rzecz trenera piłki siatkowej Tomasovii Jerzego Senejko. Udział w turnieju wzięło w sumie 10 drużyn, które toczyły rywalizację o poszczególne miejsca, choć oczywiście nie to było najważniejsze, ponieważ liczył się szczytny cel i zbiórka jak największej kwoty pieniężnej. Z tej okazji organizatorzy zawodów, którym należą się duże brawa i podziękowania za organizację przygotowali wiele atrakcji. Była m.in. loteria fantowa, czy licytacje przeróżnych rzeczy w tym m.in. koszulki siatkarskie i piłkarskie, obrazy i inne przedmioty. 

Ogólnie impreza okazała się dużym sukcesem, ponieważ zebrano w sumie pokaźną kwotę ponad 35 tys zł. W tym miejscu podziękowania należą się  również każdemu, kto dorzucił się do wspomnianej zebranej kwoty. Podziękowania należą się również wszystkim sponsorom, a było ich naprawdę sporo więc nikogo nie będziemy wymieniać, by kogoś nie pominąć za ich wkład. Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Jurka” był jedną z imprez, podczas której zbierano środki dla Jerzego Senejki, ale nie ostatnią. 

fot: Fundacja Parasol Roztocza

Już 2 czerwca 2019 r. podczas  Dni Tomaszowa, które odbędą się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” odbędzie się zbiórka funduszy oraz kiermasz rozmaitości przeprowadzone przez wolontariuszy.

 8 czerwca 2019 r. odbędzie się pokazowy turniej piłki siatkowej z udziałem czołowych zespołów z regionu.

9 czerwca 2019 r.  w Tomaszowskim Domu Kultury odbędzie się  Międzynarodowy Dzień Tańca pod hasłem „Tańczymy dla Jurka”

O wszystkich imprezach wspomnianych powyżej i tych ewentualnie nowych będziemy starali się informować na bieżąco. Jednak już dziś apelujemy w dalszym ciągu o wpłaty pieniężne poprzez serwis  https://zrzutka.pl/6pxeac , a także poprzez subkonto Fundacji Parasol Roztocza Nr 15 1750 1107 0000 0000 4112 3575