Zaginął Zbigniew Kołodziej

Policjanci z tomaszowskiej komendy poszukują Zbigniewa Kołodziej lat 28, zamieszkały Zadnoga. Mężczyzna w dniu 15.11.2020 r. około godziny 13:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim telefon 47 81 54 210 lub na numer alarmowym 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Zbigniewa Kołodziej lat 28, zamieszkały Zadnoga. Mężczyzna w dniu 15.11.2020 roku około godziny 13:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 28 lat, wzrost 184 centymetrów, sylwetka szczupła, włosy krótko ostrzyżone jasny blond, oczy zielone,  uzębienie niepełne, uszy małe prawe odstające.

Cechy ubioru  w dniu zaginięcia: Kurtka zimowa z kapturem koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru ciemno – niebieskiego, buty zimowe typu kozaki koloru brązowego.

Zaginiony nie  posiada przy sobie żadnych dokumentów, pieniędzy ani telefonu komórkowego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim telefon 47 81 54 210 lub na numer alarmowym 112.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski