Zaginął Patryk Broński. Kto go widział?

Tomaszowscy policjanci poszukują zaginionego Patryka Broński. Wymieniony 7 września 2018 roku około godz. 04:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń wynika, że wymieniony może przebywać na terytorium Niemiec. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Patryk Broński ma 17 lat i mieszka w gm. Tyszowce pow. tomaszowski. 7 września 2018 roku około godz. 04:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Z policyjnych ustaleń wynika, że tego dnia w Zamościu około godz. 10:00 wsiadł do autobusu jadącego do Niemiec. W związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że może przebywać na terytorium Niemiec.

Rysopis zaginionego: wiek 17 lat z wyglądu 14, wzrost 160 cm, sylwetka szczupła wysmukła, włosy ciemny blond, proste, długości do pasa, zawsze chodzi z kapturem na głowie i nosi rozpuszczone włosy.

Opis rzeczy: Zaginiony miał przy sobie dużą, bardzo zniszczoną torbę podróżną oraz plecak.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Żeromskiego 4, 22-600 Tomaszów Lubelski, tel. (84) 664 82 10.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski