Wytypuj wynik Huczwy Tyszowce wygraj bon na pizzę!

W ramach XI kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi piłkarze Huczwy Tyszowce wystąpią na własnym boisku, gdzie podejmą drużynę Tomasovii. Dojdzie więc do meczu derbowego, w którym spotkają się dwa zespoły z powiatu tomaszowskiego. Faworyt? Na papierze na pewno będzie to drużyna gości, która jest wiceliderem, ale czy takie mecze mają tak naprawdę faworyta? Niekoniecznie co pokazał mecz z poprzedniego sezonu, w którym zespół Huczwy pokonał faworyzowanych tomaszowian 2:1. Szykują się zatem spore sportowe emocje dla kibiców obu drużyn. 

Zapraszamy kibiców „Biało – zielonych” do wytypowania wyniku niedzielnego meczu. Pierwsze trzy osoby, które poprawnie wytypują wynik meczu Huczwa Tyszowce -Tomasovia wygrają po bonie w kwocie 10 zł na dużą pizzę, który będzie można zrealizować w Resto & Pizza Valentino s.c. w Zamłyniu pod Tyszowcami. Na propozycje wyniku czekamy do soboty 13 października do godz. 15:00.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i podania w nim swojego typu. Zwycięzcy zostaną  poinformowani o wygranej drogą e-mail.