Wypadek z udziałem dwóch osobówek

Wstępną przyczyna wypadku drogowego do którego doszło w piątek przed południem w Tomaszowie Lubelskim było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. 43-letnia kierująca hyundaiem nie zastosowała się do znaku „STOP” doprowadzając do zderzenia z 45-letnią kierującą peugeotem, znajdującą się na drodze z pierwszeństwem. Czworo uczestników zdarzenia w tym dwoje dzieci z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

W piątek przed południem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letnia kierująca samochodem marki Hyundai nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującej się na drodze z pierwszeństwem przejazdu 45-letniej kierującej pojazdem marki Peugeot.

Z obrażeniami ciała do szpitala trafili pasażerowie z hyundaia: 73-letni mężczyzna oraz dwójka dzieci w wieku 7 i 13 lat. Pomocy medycznej potrzebowała również kierująca peugeotem – podróżowała bez pasażerów. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać przyczyn i okoliczności tego wypadku.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski