Wypadek z udziałem dwóch audi

Do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek doszło wczoraj w Tyszowcach. 39–letnia kierująca samochodem marki Audi nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią pojazdu tej samej marki uderzając w jego tył. 39-latka z trójką dzieci została przewieziona do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Wczoraj rano dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na ulicy 3-go Maja w Tyszowcach.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 39-letnia mieszkanka gminy Tyszowce kierująca pojazdem marki Audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w jego tył. Audi w które uderzyła kobieta, zamierzało wykonać manewr skrętu w lewo na pobliski parking. Kierujący tym pojazdem 20-letni mieszkaniec gminy Tyszowce nie potrzebował pomocy medycznej. Do szpitala trafiła 39-latka z trójką dzieci, które były pasażerami samochodu którym jechała.  

Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi. Nad wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności tego wypadku pracują policjanci.  

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności za kierownicą.  

 

żr. KPP Tomaszów Lubelski