Wypadek w Telatynie

Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia drogowego dzisiaj w miejscowości Telatyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka kierująca pojazdem marki Audi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem marki Volkswagen Transporter. W wyniku zdarzenia kierująca audi wraz z 1.5 rocznym dzieckiem została przewieziona do szpitala.

Wczoraj około godziny 9:00 w miejscowości Telatyn doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia mieszkanka gm. Telatyn chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, który zatrzymał się na skrzyżowaniu, zjechała na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Volkswagen Transporter. Volkswagenem kierował 48-letni mieszkaniec Zamościa.

Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dokonali oględzin pojazdów i miejsca. W związku z uszkodzeniami zostały zatrzymane dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta kierująca pojazdem marki Audi wraz z 1.5 rocznym dzieckiem została przewieziona do szpitala. Decyzją lekarza dziecko zostało na obserwacji.

Teraz tomaszowscy policjanci zajmują się dokładnym wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski