Wypadek w Jezierni

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dzisiejszego wypadku na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Jeziernia. Kierująca samochodem osobowym marki Ford nie zastosowała się do znaku „STOP” doprowadzając do zderzenia z jadącym z drogą z pierwszeństwem samochodem ciężarowym marki Volvo. Pomocy medycznej potrzebowała 37-letnia kierująca fordem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dzisiaj około godziny 6:00 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Jeziernia. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – osobowy ford i ciężarowe volvo. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letnia kierująca samochodem osobowym marki Ford, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą z pierwszeństwem 31-letniemu kierującemu samochodem ciężarowym marki Volvo. W wyniku zderzenia się pojazdów pomocy medycznej potrzebowała 37-latka. Została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Byli trzeźwi. Podróżowali bez pasażerów.

Nad wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia będą pracować policjanci.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski