Wypadek na skrzyżowaniu dróg w powiecie tomaszowskim

Wczoraj w godzinach porannych na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Szarowola doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka gm. Tomaszów Lubelski kierując samochodem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Daewoo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 08:00 na terenie powiatu tomaszowskiego. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka gm. Tomaszów Lubelski kierująca Oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony miejscowości Szarowola nie zachowała należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu. Kobieta skręcając w lewo nie zauważyła prawidłowo jadącego od strony Tomaszowa Lubelskiego samochodu marki Daewoo. W wyniku tego doszło do zderzenia. Pojazdem tym kierował 41- letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Uczestnicy zdarzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała. Podróżujące Oplem dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat oraz 43-letnia pasażerka pojazdu Daewoo zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze. To od nas samych w głównej mierze zależy bezpieczeństwo nasze, jak i innych użytkowników dróg.

 

Źr. KPP Tomaszów Lubelski