Wypadek ma motorowerze

Wczoraj na trasie Szarowola – Zielone kierujący motorowerem uderzył w tył stojącego na drodze pojazdu. W wyniku zdarzenia 16-letni kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty, do którego doszło wczoraj w godzinach porannych na trasie Szarowola — Zielone. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący jednośladem marki Aprilla nie zachował należytej ostrożności podczas omijania stojącego na drodze samochodu marki Kia. W wyniku tego najechał na tył pojazdu. Jak się okazało jednoślad prowadził 16-letni mieszkaniec gm. Krasnobród, który nie posiada uprawnień do kierowania. Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

W samochodzie podczas zdarzenia przebywał kierowca – 54-letni mieszkaniec gminy Krasnobród wraz z pasażerem. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. 

Na miejscu zdarzenia policjanci prowadzili czynności w celu ustalenia okoliczności wypadku.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski