Wygrana w Szczyrku

Po meczu stojącym na przeciętnym poziomie seniorki TKS Tomasovia pokonały w Szczyrku SMS PZPS II 3:0. Początek pierwszego seta to prowadzenie młodych zawodniczek SMS PZPS. W miarę czasu zawodniczki z Tomaszowa nabierały pewności siebie. Dzięki dobrym zagrywkom Karoliny Karpiuk set kończy się zwycięstwem do 20.
      Drugi i trzeci set były bardzo podobne. Zawodniczki Tomasovii uzyskują kilku punktową przewagę i doprowadzają do końca, zwyciężając do 18 i 19.
          Trzeba jednak pochwalić przeciwniczki, które zagrały bardzo ambitnie. Ich zagrywka sprawiała wiele trudności naszym przyjmującym i to dzięki niej nie pozwoliły naszym siatkarkom odskoczyć na więcej punktów.
        Zawodniczki TKS Tomasovia sprostały roli faworyta i zdobyły kolejne wyjazdowe punkty. Gra byłaby pewnie jeszcze lepsza gdyby nie odległość dzieląca Tomaszów – Szczyrk. 400 km i sześciogodzinna jazda miały duży wpływ na poczynania zawodniczek Stanisława Kaniewskiego i Jerzego Senejko.
         Następny mecz 7 listopada w Tomaszowie z Jaworznem. Zapraszamy wszystkich na mecz.