Wygrana siatkarek. TKS Tomasovia – MKS Radomka 3:0

tks tarnow 1230
Siatkarki TKS Tomasovia udowodniły, że przegrana w poprzedniej kolejce w Jarosławiu była tylko wypadkiem przy pracy i bez problemów pokonały MKS Radomka Radom w stosunku 3:0. Od pierwszego gwizdka sędziego ton grze nadawały podopieczneStanisława Kaniewskiego i Jerzego Senejko.
Dwa pierwsze sety to bezapelacyjna dominacja Tomaszowianek, wygrane do 12 i 14 mówią same za siebie. Skuteczną zagrywką popisywała się Małgorzata Hajduk zdobywając tym elementem asa za asem.

tks tarnow 1240
W trzecim secie siatkarki z Radomia uwierzyły że mogą ugrać pierwszego seta w tym sezonie. Zawodniczki TKS miały zamiar, że trzeci set sam się wygra, nic bardziej błędnego. Trzeba było mocno się napracować by wygrać 3:0. Ciężar gry w decydującym momencie wzięła na siebie Sylwia Szeliga, która skutecznymi atakami uszczęśliwiała licznie zgromadzonych kibiców.
Trener Kaniewski dał możliwość pokazania się wszystkim zawodniczkom z kadry, które dzięki dobrej grze wykorzystały swoją szansę. Najlepszą zawodniczką na boisku była kapitan zespołu Marta Jasiewicz – 14 punktów.
Za tydzień siatkarki TKS Tomasovia mają wolne, by już w następnej kolejce czyli 19 listopada w meczu na szczycie spotkać się z zespołem UKS Szóstka Mielec. Na mecz z liderem zapraszamy do hali ZS nr 2 o godzinie 18.

Tomasovia Tomaszów Lub. : Radomka Radom 3:0 (25:12, 25:14, 25:23)

TKS TOMASOVIA Tomaszów Lubelski: Sylwia Szeliga (punkty 7), Agata Bartłomiejczyk (11), Marta Cichoń (1), Marta Jasiewicz (14) Małgorzata Hajduk (9), Daria Szubiak (8), Paulina Czekajska (libero) oraz Patrycja Kaniewska(3), Martyna Dzida (2), Wiktoria Beńko, Gabriela Kostur (3) , trener: Stanisław Kaniewski i Jerzy Senejko.