Wygraj wejściówkę na koncert KULT w Rzeszowie

W najbliższy piątek 21 października w Rzeszowie odbędzie się koncert zespołu Kult, którego członkiem jest m.in. pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego grający na puzonie pan Jarosław Ważny. Miło nam poinformować, że pan Jarosław specjalnie dla czytelników serwisu tomaszów.pl postanowił przeznaczyć jedno jednoosobowe zaproszenie na piątkowy koncert zespołu Kult.

kult-54-mod

Nie ma jednak nic za darmo, ponieważ aby wziąć udział w losowaniu wspomnianego zaproszenia należy odpowiedzieć na jedno pytanie, które związane jest z koncertami zespołu Kult podczas  festiwalów „Cieszanów Rock Festiwal”. A wspomniane pytanie brzmi następująco:

Do jakich utworów grupa Kult kręciła teledyski na festiwalach w Cieszanowie?

Odpowiedzi na wspomniane pytanie prosimy przesyłać poprzez poniższy formularz.

    Na odpowiedzi czekamy do czwartku 20 października do godz. 14:00, a zwycięzcę podamy około godziny 15:00. W losowaniu zaproszenia wezmą wszystkie poprawne odpowiedzi. Oczywiście dodać musimy, iż osoba, której dopisze szczęście musi dotrzeć do Rzeszowa własnym transportem i na własny koszt.

    kult-33

    Wspomniany koncert odbędzie się 21 października o godz. 21:00 w Klubie Lukr w Rzeszowie mieszczącym się przy Al. Kopisto 1.