Wygraj stylowe męskie dodatki z okazji ósmych urodzin salonu Recman!

Zbliżają się ósme urodziny salonu Recman w Tomaszowie Lubelskim! Z tej okazji na wszystkich, którzy 3 lub 4 grudnia odwiedzą salon przy ul. Lwowskiej 14, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie! To świetna okazja do uzupełnia swojej męskiej garderoby przed Świętami!

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman
  • 2 nagroda: spinki Recman
  • 3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej?

Odpowiedź prześlij poprzez poniższy formularz (pamiętaj, by podać swoje imię i nazwisko, to punkt obowiązkowy do odebrania nagrody). Czekamy do 8 grudnia 2021 roku do godziny 20.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman (Lwowska 14, Tomaszów Lubelski).

    Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).