Wracali z zakupów, kierowca miał blisko 2 promile

68-94291Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim, gdzie 35-latek kierujący mercedesem nie zdążył wyhamować i najechał na tył kierującej pojazdem marki Audi. Mężczyzna miał blisko 2 promile w wydychanym powietrzu, pasażer miał już ponad 2 promile. Wypili po małym „kielonku” po pracy i pojechali na zakupy. Policjanci zatrzymali pijanemu 35-latkowi prawo jazdy, wczoraj usłyszał zarzut za jadę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji będąc pod wpływem alkoholu.

W sobotę tuż przed północą na skrzyżowaniu ulic Lwowska-Sienkiewicza doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca audi jadąc prosto w stronę centrum Tomaszowa usłyszała pisk opon, a następnie poczuła nagle silne uderzenie w tył samochodu.  W wyniku zdarzenia jej pojazd zatrzymał się na znaku znajdującym się po drugiej stronie ulicy. Kierujący mercedesem nie zdążył zahamować i doprowadził do zderzenia. Jak się później okazało 35-latek wydmuchał prawie 2 promile, jego pasażer miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Panowie wyjaśnili, że po pracy wypili sobie i zdecydowali pojechać jeszcze po zakupy. Mężczyźni to obywatele Ukrainy, którzy tymczasowo przebywają w naszym mieście.

Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy, wczoraj usłyszał zarzut za jadę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta po przewiezieniu do szpitala z lekkimi obrażeniami wróciła do domu.

źr. KPP Tomaszów Lubelski