Wicelider III ligi lepszy od Tomasovii

W sobotnie popołudnie spotkanie kontrolne rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lublinie, a dokładniej przy Arenie Lublin zmierzyli się z wiceliderem III ligi gr.IV Avią Świdnik. Rywale tego dnia rozgrywali dwa mecze kontrolne rano z Siarką w Tarnobrzegu, a po południu z naszym zespołem, więc od początku było jasne, że podopieczni trenera Łukasza Mierzejewskiego mocniejszy skład wystawią na pojedynek z II -ligowcem, ale i w meczu z „niebiesko-białymi” zagrało kilku piłkarzy z kadry I zespołu świdniczan na czele z Wojciechem Białkiem. Bez wątpienia tomaszowianie rozegrali chyba najlepszy mecz podczas obecnych spotkań kontrolnych, stwarzając sobie kilka okazji do zdobycia goli, ale szwankowała wyraźnie skuteczność, a że z tym nieco lepiej było po stronie gospodarzy, to oni w końcowym rozrachunku zeszli w glorii zwycięzców. 

 

Następny mecz kontrolny Tomasovia rozegra w sobotę 25 lutego w Zamościu , gdzie rywalem będzie III -ligowa Lublinianka Lublin. 

 

Avia Świdnik – Tomasovia 4:2 ( 2:2 )

Bramki: Mykytyn, Białek, Akhmedov, Poleszak – Avdieiev 39′, Słotwiński 80′ 

 

Tomasovia: Zawodnik testowany I – M.Błajda, K. Błajda, Popko, Avdieiev – Wojtowicz, Smoła, Ostrovskyi, Szuta, Zawodnik testowany II – Zawodnik III. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Żerucha, Krosman, Słotwiński.