Wejściówka na koncert zespołu Kult w Rzeszowie ma już właściciela!

wstydWczoraj informowaliśmy o tym, że członek zespołu KULT pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego pan Jarosław Ważny przeznaczył specjalnie dla czytelników serwisu tomaszów.pl zaproszenie na piątkowy koncert zespołu, który odbędzie się w rzeszowskim Klubie LUKR mieszczącym się przy Al. Kopisto 1. Aby wziąć udział w losowaniu wspomnianego zaproszenia należało odpowiedzieć na jedno pytanie, które brzmiało następująco:

Do jakich utworów grupa Kult kręciła teledyski na festiwalach w Cieszanowie?

Fani zespołu Kult nie mieli najmniejszych problemów z odpowiedzią i do naszej redakcji przyszło w sumie 47 odpowiedzi co nas miło zaskoczyło biorąc pod uwagę, że koncert jest poza Tomaszowem Lubelskim, a dojechać trzeba we własnym zakresie i na własny koszt. W wyniku losowania szczęście uśmiechnęło się do pani Marty Jędzejewskiej, do której wysłaliśmy już wiadomość e-mail. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy z zespołem Kult.

Skoro było pytanie to wypadałoby podać odpowiedź, a więc grupa Kult podczas festiwali w Cieszanowie nakręciła teledyski do utworów „Prosto” oraz „Madryt” i to były poprawne odpowiedzi. Oba teledyski można obejrzeć na poniższych filmach

Fanów zespołu Kult zapraszamy nie tylko na koncerty, ale również do sklepów z płytami, gdzie można kupować najnowszy krążek grupy zatytułowany „WSTYD”.

Serwis tomaszów.pl jeszcze raz dziękuje panu Jarosławowi Ważnemu za przeznaczenie zaproszenia dla naszych czytelników.