,,Wakacje na dwóch kołach” czyli zdrowo i sportowo na rowerze

7 lipca br, o godz. 14, w piątkowe popołudnie spod Urzędu Gminy w Telatynie w asyście Policji wyruszyła grupa uczestników Rajdu Rowerowego ,,Wakacje na dwóch kołach”, którego głównym założeniem było nie tylko odwiedzenie najpiękniejszych zakątków Gminy ale też kultywowanie zdrowego stylu życia i integracja społeczna. Trasa była w miarę łatwa i wiodła przez poszczególne miejscowości Gminy Telatyn: Wasylów, Nowosiółki, Radków, Łachowce i Telatyn.

Oprócz doskonałej, słonecznej pogody dopisały również humory uczestników. Mimo przebytej 20 km. trasy wszyscy zakończyli rajd w doskonałych nastrojach. Na zakończenie, na wszystkich uczestników czekał tradycyjny, polski bigos i sodziaki. W świetnej atmosferze i dobrych humorach czas upłynął bardzo szybko i żal było się rozstawać, dlatego w przyszłości planowane jest kolejne integracyjne spotkanie i kolejny taki rajd.

Niewątpliwie wydarzenie to pozwoliło nie tylko na aktywne i sportowe spędzenie popołudnia ale również dało okazje do wspólnego spotkania, rozmowy i zacieśnienia więzi społecznych. Organizatorem wydarzenia była Wójt Gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek – Witkowska.

 

źr. Gmina Telatyn