W Tyszowcach zagrają dla Szymonka!

Będziemy grać dla małego Szymona Zarębskiego. Szymonek urodził się jako wcześniak z wieloma wadami wrodzonymi, znajduje się pod stałą opieką neurologa, ortopedy i laryngologa, wymaga dodatkowo ciągłej rehabilitacji ruchowej i neurologopedycznej. Cała suma jaką uda nam się zebrać w dniu turnieju zostanie przekazana Szymonkowi, aby wesprzeć go w boju który toczy.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich, dosłownie WSZYSTKICH do udziału! Nie ma ograniczeń wiekowych, płciowych czy umiejętnościowych. Jest to turniej amatorski i naszą wspólną wygraną będzie suma jaką uda nam się zebrać dla Szymonka.

Całe wydarzenie nie jest jednak tylko dla piłkarzy. Będą przygotowane trybuny do podziwiania talentów piłkarskich naszych dzieci, ojców, braci czy sióstr, a także puszki na pieniążki. Zapraszamy więc całe rodziny!

Dla najmłodszych przewidziane są atrakcje w trakcie turnieju, prowadzone przez  Kingę Dyniec, a dla tych najstarszych na boisku nie wykluczamy taryfy ulgowej, bo nie chodzi przecież o puchary, ale o pomoc.

Zachęcamy do wspólnej pracy chętnych wolontariuszy i sponsorów.

 

źr. Gmina Tyszowce