Uprzejmie informujemy ze po uzgodnieniu z Burmistrzem i Sanepidem w Tomaszowie Lubelskim targowisko Zielony Rynek z dniem 06.04.2020 w poniedziałek zostaje ponownie otwarte.
Prosimy klientów o przestrzeganie zasad związanych z zaistniałą sytuacją wirusa i przestrzegania zasad Sanepidu , zachowanie odostępu 2m od osoby , używania rękawiczek i niedotykania owoców i warzyw .
Przebywanie osób kupujących będzie ograniczona na terenie targowiska 3 osoby do stoiska .
Towar podaje i nakłada sprzedawca.
źr. Zielony Rynek (Facebook)