W meczu na szczycie Huczwa Tyszowce słabsza od Omegi Stary Zamość (bramki z meczu)

W niedzielne popołudnie na stadionie piłkarskim w Starym Zamościu doszło do ciekawie zapowiadającego się meczu w ramach zamojskiej klasy okręgowej, gdzie miejscowa Omega podejmowała Huczwę Tyszowce. Na murawie spotkały się drużyny, które przed tym starcie zajmowały odpowiednio 2 i 3 miejsce, więc nic dziwnego, że na mecz kolejki przybyła spora grupa sympatyków obu zespołów. Po 90 minutach w lepszych nastrojach byli fani gospodarzy, ponieważ ich pupile pokonali tyszowian, aż 4:0.

W pierwszej połowie Huczwa zaprezentowała się słabo, a do tego nie ustrzegła się błędów w defensywie, co kosztowało ją utratę dwóch goli. Szkoleniowiec Huczwy w przerwie dokonał trzech zmian, które odmieniły obraz gry. Podopieczni trenera Przemysława Siomy ostro zabrali się do pracy, by odrobić straty i stworzyli sobie kilka znakomitych okazji do zdobycia goli. Sam Alassane Sanou miał co najmniej trzy znakomite okazje, by pokonać bramkarza rywali, ale pudłował nawet w niesamowitych sytuacjach. Nie ma co ukrywać, że podczas drugiej połowy piłkarze z Tyszowiec zrobili z golkipera Omegi prawdziwego bohatera meczu. W tej części piłkarze z Tyszowiec grali, a bramki strzelali miejscowi, którzy w sumie dołożyli kolejne dwa gole i zaskakująco wysoka porażka Huczwy stała się faktem.

Z tego spotkania prezentujemy wszystkie gole.