W Lubyczy Królewskiej zginął motocyklista. Poszukiwany kierowca srebrnego BMW! (Aktualizacja 22:30)

Dzisiaj w Lubyczy Królewskiej doszło do  zdarzenia, w którym kierowca srebrnego samochodu marki BMW prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo w skutek czego został potrącony motocyklista – mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Niestety w wyniku tego zdarzenia zmarł wspomniany motocyklista a kierowca BMW zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim – pani Agnieszka Leszek – potwierdziła naszemu serwisowi, że takie zdarzenie miało miejsce oraz poinformowała o tym, że w lesie w Tomaszowie Lubelskim policjanci odnaleźli srebrne BMW ze zdarzenia. Przy aucie nie było kierowcy.

Wszystkie osoby, które widziały dzisiejsze zdarzenie i mogą pomóc w całej sprawie proszone, są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

Aktualizacja – źródło dziennikwschodni.pl

W piątek przed godz. 22 policja poinformowała, że kierowca został już zatrzymany. Policjanci znaleźli go w miejscu zamieszkania. To mężczyzna w wieku 40 lat. Więcej szczegółów zatrzymania mężczyzny policja ma przekazać w sobotę.