Volkswagenem uderzył w tył Hondy

68-letni kierujący Volkswagenem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył Hondy zatrzymującej się na czerwonym świetle przed sygnalizatorem w Dąbrowie Tomaszowskiej. Dwie osoby z VW zostały przewiezione do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o rozwagę za kierownicą.

Przedwczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów.  

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 68-letni mieszkaniec gm. Narol, kierujący Volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od znajdującej się przed nim Hondy i uderzył w jej tył. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy Honda zatrzymywała się na czerwonym świetle przed sygnalizatorem. W wyniku zderzenia się pojazdów, dwoje pasażerów z VW trafiło do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń i opuścili szpital. 58-letni mieszkaniec gm. Lubycza Królewska kierujący Hondą nie potrzebował pomocy medycznej.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Pamiętajmy, że rozkojarzenie i nieuwaga za kierownicą mogą przyczynić się do powstania groźnych w skutkach wypadków.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski