Ponad 700 biegaczy ze szkół w Tomaszowie Lubelskim oraz z powiatu tomaszowskiego wzięło udział w sobotę w „VIII Biegach Ulicznych” z okazji obchodów 77 rocznicy Bitew pod Tomaszowem Lubelskim we wrześniu 1939 r. Zamieściliśmy już galerię zdjęć z zawodów, która znajduje się Tutaj! , jednak nie prezentowaliśmy jeszcze wyników, więc to nadrabiamy. Poniżej zamieszczamy komplet wyników ze wspomnianych biegów.
Szkoły podstawowe:
Dzieci młodsze (2006 i młodsi )- dziewczynki 600m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok ur. |
Szkoła |
1 | Łysko Weronika | 2006 | SP 3 Tomaszów |
2 | Karwan Konstancja | 2006 | SP 2 Tomaszów |
3 | Fus Joanna | 2006 | SP 3 Tomaszów |
4 | Juzeluk Weronika | 2006 | SP 3 Tomaszów |
5 | Wróbel Julia | 2006 | SP 3 Tomaszów |
6 | Kuć Karolina | 2005 | SP2 Tomaszów |
Dzieci młodsze (2006 i młodsi )- chłopcy 600m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok ur. | Szkoła |
1 | Mieszczakowski Bartek | 2006 | SP 2 Tomaszów |
2 | Prokopiszyn Mikołaj | 2006 | SP 3 Tomaszów |
3 | Drabik Michał | 2006 | SP 3 Tomaszów |
4 | Nogaś Karol | 2006 | SP 2 Tomaszów |
5 | Rawski Karol | 2006 | SP 2 Tomaszów |
6 | Dziura Jakub | 2006 | ZSP Podhorce |
Dzieci starsze (2005/2004 )- dziewczynki 600m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Kuć Karolina | SP 2 Tomaszów | |
2 | Rechul Joanna | SP 2 Tomaszów | |
3 | Mańdziuk Paulina | ZSP Podhorce | |
4 | Korzeń Maja | SP 2 Tomaszów | |
5 | Harbuz Kamila | SP 3 Tomaszów | |
6 | Kuryło Julja | SP 2 Tomaszów | |
Dzieci starsze (2005/2004 )- chłopcy 800m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Wojtowicz Michał | SP 2 Tomaszów | |
2 | Cielniak Dawid | SP 2 Tomaszów | |
3 | Lomber Daniel | SP 3 Tomaszów | |
4 | Błajda Michał | SP 2 Tomaszów | |
5 | Chmurzyński Emil | SP 2 Tomaszów | |
6 | Materrazzo Aleksander | SP 2 Tomaszów | |
Gimnazja:
Gimnazjalista ( 2003 )- dziewczęta 800m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Gajda Barbara | Gim Nr 2 Tomaszów | |
2 | Gemborys Edyta | Gim Podhorce | |
3 | Jabłońska Alicja | Gim Nr 1 Tomaszów | |
4 | Polowiec Wiktoria | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Kornaga Weronika | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Puźniak Alicja | Gim Nr 2 Tomaszów | |
Gimnazjalista ( 2003 )- chłopcy 1 000m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Lasota Oskar | Gim Nr 2 Tomaszów | |
2 | Pakuła Jakub | Gim Nr 1 Tomaszów | |
3 | Bartecki Konrad | Gim Nr 1 Tomaszów | |
4 | Kostrubiec Kacper | Gim Nr 1 Tomaszów | |
5 | Grad Piotr | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Śrótwa Aleksander | Gim Nr 2 Tomaszów | |
Młodziczka ( 2002/2001 )- dziewczęta 1 000m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Dąbrowska Natalka | Gim Majda Górny | |
2 | Mróz Marlena | Gim Nr 2 Tomaszów | |
3 | Mazurek Żaneta | Gim Podhorce | |
4 | Gachańska Wiktoria | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Jasińska Maja | Gim Nr 2 Tomaszów | |
6 | Chromiec Natalka | Gim Nr 2 Tomaszów | |
Młodzik ( 2002/2001 )- chłopcy 1000m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | |
1 | Krupa Piotr | Gim Nr 1 Tomaszów | |
2 | Luty Patryk | Gim Nr 2 Tomaszów | |
3 | Kluczek Karol | Gim Nr 2 Tomaszów | |
4 | Olenkewicz Szymon | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Skalski Maciej | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Szulik Arek | Gim Nr 1 Tomaszów | |
Szkoły ponadgimnazjalne:
Juniorka ( 1996/1999 )- dziewczęta 1000m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok ur. | Szkoła |
1 | Słoboda Aleksandra | 1999 | ZS Nr 1 Tomaszów |
Junior ( 1996/1999 )- chłopcy 1000m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok ur. | Szkoła |
1 | Żurawski Paweł | 1998 | ZS Nr 2 Tomaszów |
2 | Mazurek Patryk | 1996 | ZS Nr 3 Tomaszów |