Uwaga ślisko na drogach

Nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zderzenia trzech pojazdów w m. Tyszowce. W zdarzeniu udział brały dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja apeluje do kierowców o ostrożność na drogach.

Wczoraj tuż po godzinie 8:00 policjanci dostali zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów w tym ciężarowego volvo. Na miejscu zdarzenia drogowego funkcjonariusze ustalili, że 29-latka kierująca pojazdem marki Seat jadąc w stronę Lipowca zatrzymała się na skrzyżowaniu, sygnalizując skręt. Za osobówką jechało ciężarowe volvo, które nie wyhamowało i wjechało w tył auta mieszkanki gm. Tyszowce. Uderzenie było na tyle mocne, że samochód wjechał w najeżdżający z naprzeciwka samochód marki Renault, którym kierowała 33-latka. Na szczęście skończyło się na strachu kierujących i rozbitych samochodach. Kierujący byli trzeźwi.

Mężczyzna kierujący ciężarówką, mieszkaniec województwa podkarpackiego został ukarany mandatem karnym za nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze czym doprowadził do stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski